TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Producer en muzikant Nile Rodgers bepaalde eind jaren 70 met zijn band Chic de discoperiode. De Amerikaanse band scoorde wereldhits als Le Freak, I Want Your Love en Good Times. Met zijn herkenbare funky sound drukt Rodgers nog altijd zijn stempel de dansmuziek. Hij bracht het publiek eind juni in beweging tijdens Concert at Sea.
Wat ooit begon als eenmalig optreden van de band Bløf aan de Zeeuwse kust, is inmiddels uitgegroeid tot een driedaags popfestival en een traditie op de evenementenkalender. Presentatrice Marlijn Weerdenburg gidst de kijker langs de hoogtepunten van het festival.
Naast Nile Rodgers zijn onder meer ook Acda en De Munnik te zien, die het afgelopen jaar een succesvolle comeback als duo maakten. Ook Bløf ontbreekt niet.
De tv-registratie van Concert at Sea zie je op zaterdag 13 juli vanaf 20:30 uur bij AVROTROS op NPO1.
Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'
14:40Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'
13:21Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?