TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als dertienjarige sleutelde Tommy Pike al aan auto’s. Inmiddels staat hij al meer dan een kwart eeuw aan het hoofd van Tommy Pike Customs in South Carolina. In deze garage restaureert hij legendarische vierwielers uit vervlogen tijden. De realityserie Custom Carolina toont hoe deze mecanicien ieder barrel omtovert tot een beauty.
In de eerste aflevering voorziet hij een Ford Bronco uit 1974 van een moderne motor, een nieuwe verflaag en een fris interieur. “Iedere auto vertelt een verhaal en iedere auto is dierbaar voor de eigenaar”, stelt de garagehouder op zijn website. “Daarom zijn deze auto’s ook voor ons dierbaar.” In de komende afleveringen neemt Pike onder meer een Chevy Impala, een C2 Corvette en een Lamborghini Huracán onder handen.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver
19:54Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde