TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als dertienjarige sleutelde Tommy Pike al aan auto’s. Inmiddels staat hij al meer dan een kwart eeuw aan het hoofd van Tommy Pike Customs in South Carolina. In deze garage restaureert hij legendarische vierwielers uit vervlogen tijden. De realityserie Custom Carolina toont hoe deze mecanicien ieder barrel omtovert tot een beauty.
In de eerste aflevering voorziet hij een Ford Bronco uit 1974 van een moderne motor, een nieuwe verflaag en een fris interieur. “Iedere auto vertelt een verhaal en iedere auto is dierbaar voor de eigenaar”, stelt de garagehouder op zijn website. “Daarom zijn deze auto’s ook voor ons dierbaar.” In de komende afleveringen neemt Pike onder meer een Chevy Impala, een C2 Corvette en een Lamborghini Huracán onder handen.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned
20:35Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'