TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op deelnemers van reality-tv komt ontzettend veel af. Van de ene op de andere dag veranderen ze in BN'ers. Opeens willen mensen hun handtekening of ze zijn onderwerp van gesprek op sociale media. Veel mensen vinden dit heftig, maar dat geldt niet voor Aadje uit Daar Gaan ze Weer.
Hij was samen met zijn man Richard te zien in Ik Vertrek en dat smaakte naar meer, zo vertelt hij aan RTL Nieuws. "We kwamen op tv en zaten gelijk vol", vertelt Aadje vanaf de Costa Blanca over het zakelijke succes dat het hem opleverde.
Daarnaast beviel zijn nieuwe status hem wel. "We hebben er even van geproefd hoe het voelt om BN’er te zijn en dat beviel bijzonder goed. Als het aan ons ligt, krijgen we ons eigen programma. We vinden al die aandacht hartstikke leuk."
Daar Gaan Ze Weer is iedere dinsdag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien