TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie herinnert zich niet de legendarische televisieserie Dagboek van een Herdershond? Eind jaren zeventig keken wekelijks zes miljoen mensen naar de belevenissen van de naïeve kapelaan Erik Odekerke. Die maakt als jongeling kennis met het gelovige Limburgse dorpsleven van 1914 en jaagt sommige dorpsbewoners tegen zich in het harnas.
De serie keerde twee jaar geleden terug als musical, al liep de show vanwege hoge kosten niet lang. KRO-NCRV maakte een tv-bewerking en zendt die op Eerste Kerstdag nogmaals uit, met The Passion-regisseur David Grifhorst aan de knoppen en Sittard-Geleen als decor. Uit de musical keren actrices Nandi van Beurden en Angela Schijf terug. Thomas Cammaert is nieuw speelt Erik Odekerke. “Heel leuk personage, ik hoop dat mijn vertolking een frisse wind is.”
Deze herhaling van Dagboek van een Herdershond zie je op woensdag 25 december vanaf 13:20 uur op NPO 2.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'