TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie herinnert zich niet de legendarische televisieserie Dagboek van een Herdershond? Eind jaren zeventig keken wekelijks zes miljoen mensen naar de belevenissen van de naïeve kapelaan Erik Odekerke. Die maakt als jongeling kennis met het gelovige Limburgse dorpsleven van 1914 en jaagt sommige dorpsbewoners tegen zich in het harnas.
De serie keerde twee jaar geleden terug als musical, al liep de show vanwege hoge kosten niet lang. KRO-NCRV maakte een tv-bewerking en zendt die op Eerste Kerstdag nogmaals uit, met The Passion-regisseur David Grifhorst aan de knoppen en Sittard-Geleen als decor. Uit de musical keren actrices Nandi van Beurden en Angela Schijf terug. Thomas Cammaert is nieuw speelt Erik Odekerke. “Heel leuk personage, ik hoop dat mijn vertolking een frisse wind is.”
Deze herhaling van Dagboek van een Herdershond zie je op woensdag 25 december vanaf 13:20 uur op NPO 2.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid