TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
''Goed nieuws voor Onderweg naar Liefde. Dit is het dagelijkse programma van NPO 3 op de plek waar normaal First Dates staat. Dat programma, kan ik vertellen, dat krijgt een tweede seizoen'', meldt Tina Nijkamp in haar podcast. ''Het is best succesvol, het scoort hoger zelfs dan First Dates. Ze hebben nu een go gekregen voor een tweede seizoen. Heel terecht ook.''
In het NPO 3-programma Onderweg naar Liefde gaan Nederlandse vanlifers tijdens hun droomreis op zoek naar de liefde van hun leven. De zeven vrijgezellen trekken in een camper de wereld rond en zijn op zoek naar een partner om dit avontuurlijke leven mee te delen. Ze gaan op date op romantische plekken in Europa en hopen daar hun grote liefde te vinden.
Momenteel is het eerste seizoen van de datingshow nog in volle gang. Het programma is dagelijks om 19:25 uur te zien op NPO 3. De slotaflevering van het eerste seizoen wordt aanstaande vrijdag uitgezonden.
Of het tweede seizoen er echt komt en wanneer deze te zien is, blijft nog even afwachten.
Partnerbijdrage
Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?
08:14De TV van gisteren: kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan en kijkers lopen weg
12:47Even Tot Hier: speciaal 'ukulele-lied' over het Eurovisie Songfestival (video)