TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wanneer wordt een opvoeding in een geïsoleerde subcultuur manipulatie, indoctrinatie of zelfs machtsmisbruik? Dat en meer wordt duidelijk in de laatste aflevering van De 10 Geboden.
Anneloes groeide op binnen de Gereformeerde Gemeenten, een gesloten religieuze subcultuur met strenge leefregels. 25 jaar geleden deed ze aangifte van seksueel misbruik door mensen in haar familie, maar de daders werden vrijgesproken.
Anneloes liep daarna mentaal vast en kwam terecht in het circuit van de psychiatrische hulpverlening. Toen ze vanwege een delict werd onderzocht in het Pieter Baan Centrum stelde men vast dat ze was opgegroeid in een extreem ongezond gezinssysteem. Nu is het 25 jaar later en blikt Anneloes met de betrokkenen van toen terug op haar gekreukte leven.
De slotaflevering van De 10 Geboden is op maandag 31 maart 2025 om 22:20 uur te zien op NPO 2.
Jochem Uytdehaage houdt tijdens de Olympische Spelen zijn hart vast: 'Er kan altijd iemand verrassen'
09:55Bij Ons op het Kamp-sterren schitteren in nieuwe realityserie over reizigersvrouwen
09:40Jurre Geluk gaat deze nieuwe realityshow presenteren
09:30De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter