TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wanneer wordt een opvoeding in een geïsoleerde subcultuur manipulatie, indoctrinatie of zelfs machtsmisbruik? Dat en meer wordt duidelijk in de laatste aflevering van De 10 Geboden.
Anneloes groeide op binnen de Gereformeerde Gemeenten, een gesloten religieuze subcultuur met strenge leefregels. 25 jaar geleden deed ze aangifte van seksueel misbruik door mensen in haar familie, maar de daders werden vrijgesproken.
Anneloes liep daarna mentaal vast en kwam terecht in het circuit van de psychiatrische hulpverlening. Toen ze vanwege een delict werd onderzocht in het Pieter Baan Centrum stelde men vast dat ze was opgegroeid in een extreem ongezond gezinssysteem. Nu is het 25 jaar later en blikt Anneloes met de betrokkenen van toen terug op haar gekreukte leven.
De slotaflevering van De 10 Geboden is op maandag 31 maart 2025 om 22:20 uur te zien op NPO 2.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
09:13De TV van gisteren: de kijkers van Married at First Sight hebben medelijden met Ferenc
21:29Kijkers opnieuw lovend over Het Verhaal van Nederland – De Tweede Wereldoorlog
15:41Vanaf deze datum is het vijfde seizoen van De Erfgenaam te zien
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
