TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wanneer wordt een opvoeding in een geïsoleerde subcultuur manipulatie, indoctrinatie of zelfs machtsmisbruik? Dat en meer wordt duidelijk in de laatste aflevering van De 10 Geboden.
Anneloes groeide op binnen de Gereformeerde Gemeenten, een gesloten religieuze subcultuur met strenge leefregels. 25 jaar geleden deed ze aangifte van seksueel misbruik door mensen in haar familie, maar de daders werden vrijgesproken.
Anneloes liep daarna mentaal vast en kwam terecht in het circuit van de psychiatrische hulpverlening. Toen ze vanwege een delict werd onderzocht in het Pieter Baan Centrum stelde men vast dat ze was opgegroeid in een extreem ongezond gezinssysteem. Nu is het 25 jaar later en blikt Anneloes met de betrokkenen van toen terug op haar gekreukte leven.
De slotaflevering van De 10 Geboden is op maandag 31 maart 2025 om 22:20 uur te zien op NPO 2.
Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje