TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wanneer wordt een opvoeding in een geïsoleerde subcultuur manipulatie, indoctrinatie of zelfs machtsmisbruik? Dat en meer wordt duidelijk in de laatste aflevering van De 10 Geboden.
Anneloes groeide op binnen de Gereformeerde Gemeenten, een gesloten religieuze subcultuur met strenge leefregels. 25 jaar geleden deed ze aangifte van seksueel misbruik door mensen in haar familie, maar de daders werden vrijgesproken.
Anneloes liep daarna mentaal vast en kwam terecht in het circuit van de psychiatrische hulpverlening. Toen ze vanwege een delict werd onderzocht in het Pieter Baan Centrum stelde men vast dat ze was opgegroeid in een extreem ongezond gezinssysteem. Nu is het 25 jaar later en blikt Anneloes met de betrokkenen van toen terug op haar gekreukte leven.
De slotaflevering van De 10 Geboden is op maandag 31 maart 2025 om 22:20 uur te zien op NPO 2.
Welk programma vervangt Expeditie Robinson op RTL 4?
07:47MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026