TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze week moeten de BN'ers bijvoorbeeld in recordtijd zaklampbatterijen vervangen, spelkaarten blindelings in de juiste volgorde leggen en zelfs op de tast tweehonderd gram pinda's nauwkeurig afwegen. Wie hierin het traagst of slordigste presteert, kan zijn koffers pakken.
Lees ook: Dit zijn de afvallers van De Alleskunner VIPS 2023
Voor de kijkers lijken deze uitdagingen misschien eenvoudig, maar in werkelijkheid staat er enorm veel druk op onze artiesten, presentatoren en acteurs. Soms gaat er zelfs iets hilarisch mis.
Daarnaast is het ook een kwestie van geluk hebben met de opdrachten. Zo moest zangeres Sarita Lorena vorige week de show verlaten omdat ze geen onderscheid kon maken tussen een cover en een origineel Nederlandstalig nummer. Dat is begrijpelijk, gezien het feit dat ze pas later naar Nederland is gekomen en Nederlands heeft geleerd via de muziek van K3. Helaas ontbrak er een nummer van die meidengroep in de playlist.
De Alleskunner VIPS is sinds 2 september 2023 iedere zaterdag om 20:30 uur te zien op SBS6. Terugkijken kan via KIJK.nl en NLZiet.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland