TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 46 overgebleven deelnemers in De Alleskunner VIPS krijgen de opdracht een tetrispuzzel te leggen. Heel moeilijk is dat niet, maar onder tijdsdruk blijkt het voor veel kandidaten best stressvol te zijn.
Misschien kunnen ze eens te rade gaan bij de zestienjarige Amerikaan Michael Artiaga. Hij slaagde er recent in de computerversie van het spel, waarbij het doel is om vallende blokjes in elkaar te laten passen, uit te spelen. De tiener bereikte in 82 minuten level 255, waarna hij werd teruggezet naar level 0. Dit is voor zover bekend nooit eerder gebeurd.
Na deze opdracht wacht de vips een muziekquiz. Belangrijk daarvoor is dat ze veel kennis hebben van songteksten. Een klein obstakel is in dit geval dat deze van het Engels naar het Nederlands vertaald zijn.
De Alleskunner VIPS is iedere zaterdag om 21:25 uur te zien op SBS6.
De familie Meiland stapt over naar RTL en Videoland: 'Een hele mooie stap'
12:34Surprise: Er gaat een derde vrouw op zoek naar de liefde in De Bachelorette
12:25Philip Freriks keert terug met Oorlogsalbums
12:00Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'