TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De 46 overgebleven deelnemers in De Alleskunner VIPS krijgen de opdracht een tetrispuzzel te leggen. Heel moeilijk is dat niet, maar onder tijdsdruk blijkt het voor veel kandidaten best stressvol te zijn.
Misschien kunnen ze eens te rade gaan bij de zestienjarige Amerikaan Michael Artiaga. Hij slaagde er recent in de computerversie van het spel, waarbij het doel is om vallende blokjes in elkaar te laten passen, uit te spelen. De tiener bereikte in 82 minuten level 255, waarna hij werd teruggezet naar level 0. Dit is voor zover bekend nooit eerder gebeurd.
Na deze opdracht wacht de vips een muziekquiz. Belangrijk daarvoor is dat ze veel kennis hebben van songteksten. Een klein obstakel is in dit geval dat deze van het Engels naar het Nederlands vertaald zijn.
De Alleskunner VIPS is iedere zaterdag om 21:25 uur te zien op SBS6.
Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers
11:30Verklapt Lies Visschedijk waar het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen is opgenomen?
11:01Stars on Stage: Emma Kok zingt Mijn Leven Is Van Mij uit Elisabeth
10:29Deze acteurs zijn toegevoegd aan de cast van Haantjes, voor het tweede seizoen
09:32Groot verdriet voor Janny van der Heijden: hond Nhaan plotseling overleden