TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 46 overgebleven deelnemers in De Alleskunner VIPS krijgen de opdracht een tetrispuzzel te leggen. Heel moeilijk is dat niet, maar onder tijdsdruk blijkt het voor veel kandidaten best stressvol te zijn.
Misschien kunnen ze eens te rade gaan bij de zestienjarige Amerikaan Michael Artiaga. Hij slaagde er recent in de computerversie van het spel, waarbij het doel is om vallende blokjes in elkaar te laten passen, uit te spelen. De tiener bereikte in 82 minuten level 255, waarna hij werd teruggezet naar level 0. Dit is voor zover bekend nooit eerder gebeurd.
Na deze opdracht wacht de vips een muziekquiz. Belangrijk daarvoor is dat ze veel kennis hebben van songteksten. Een klein obstakel is in dit geval dat deze van het Engels naar het Nederlands vertaald zijn.
De Alleskunner VIPS is iedere zaterdag om 21:25 uur te zien op SBS6.
De Grannies van Amsterdam zijn terug en de eerste beelden beloven weer veel lol
11:03Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane