TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 46 overgebleven deelnemers in De Alleskunner VIPS krijgen de opdracht een tetrispuzzel te leggen. Heel moeilijk is dat niet, maar onder tijdsdruk blijkt het voor veel kandidaten best stressvol te zijn.
Misschien kunnen ze eens te rade gaan bij de zestienjarige Amerikaan Michael Artiaga. Hij slaagde er recent in de computerversie van het spel, waarbij het doel is om vallende blokjes in elkaar te laten passen, uit te spelen. De tiener bereikte in 82 minuten level 255, waarna hij werd teruggezet naar level 0. Dit is voor zover bekend nooit eerder gebeurd.
Na deze opdracht wacht de vips een muziekquiz. Belangrijk daarvoor is dat ze veel kennis hebben van songteksten. Een klein obstakel is in dit geval dat deze van het Engels naar het Nederlands vertaald zijn.
De Alleskunner VIPS is iedere zaterdag om 21:25 uur te zien op SBS6.
B&B vol liefde-veteraan Eveline deelt gouden tips voor nieuwe deelnemers
09:10De TV van gisteren: RTL 4 weerloos met herhalingen Ruben Nicolai
06:47Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'