TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De realityserie rond het tafelzuurconcern van de Amsterdamse ondernemer Oos Kesbeke is een succes. Er moest dus een tweede seizoen komen van De Augurkenkoning, rond Kesbeke en zijn zoons Sylvian en Camiel.
Zelf had Kesbeke nooit verwacht dat de serie zou scoren. In de talkshow Humberto vertelde hij: “Ik zei tegen zo’n RTL-baas dat ik niet hoopte dat ze ons na drie afleveringen van de buis af zouden gooien. Wat je ziet in de serie is bij ons eigenlijk normaal.”
Dat Kesbeke al helemaal binnen de RTL-familie past, beschreef Carlo Boszhard eerder in zijn tv-column. Tijdens een uitje met RTL-collega’s stond bowlen op het programma. Boszhard werd ingemaakt. Als troostprijs kreeg de presentator een tas vol met potten augurken en uitjes van de tv-hit.
De Augurkenkoning is iedere donderdag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4.
Dit is de trailer van Het Jachtseizoen: Most Wanted seizoen 2
15:38Thomas van Groningen gaat De Oranjezomer presenteren
14:44Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden
13:46Videoland gaat het concert van Yves Berendse live uitzenden