TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De realityserie rond het tafelzuurconcern van de Amsterdamse ondernemer Oos Kesbeke is een succes. Er moest dus een tweede seizoen komen van De Augurkenkoning, rond Kesbeke en zijn zoons Sylvian en Camiel.
Zelf had Kesbeke nooit verwacht dat de serie zou scoren. In de talkshow Humberto vertelde hij: “Ik zei tegen zo’n RTL-baas dat ik niet hoopte dat ze ons na drie afleveringen van de buis af zouden gooien. Wat je ziet in de serie is bij ons eigenlijk normaal.”
Dat Kesbeke al helemaal binnen de RTL-familie past, beschreef Carlo Boszhard eerder in zijn tv-column. Tijdens een uitje met RTL-collega’s stond bowlen op het programma. Boszhard werd ingemaakt. Als troostprijs kreeg de presentator een tas vol met potten augurken en uitjes van de tv-hit.
De Augurkenkoning is iedere donderdag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4.
Kopen Zonder Kijken: kijkers genieten van droomhuis Boukje en Bob (met roze wc)
16:16Video: Familie Jelies vertelt wat we kunnen verwachten in nieuw seizoen Jelies & Gnodde Grote Gezinnen Emigreren
14:58Video: Greetje Hakvoort en vriend Bert blikken terug op breuk in Urk!
14:04Kastelen, kippen en geheimen: Jelies & Gnodde zijn terug: 'Als de camera uitgaat of aanstaat dat verschil zien ze niet'
13:37Dit programma vervangt Winter Vol Liefde op RTL4