TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De realityserie rond het tafelzuurconcern van de Amsterdamse ondernemer Oos Kesbeke is een succes. Er moest dus een tweede seizoen komen van De Augurkenkoning, rond Kesbeke en zijn zoons Sylvian en Camiel.
Zelf had Kesbeke nooit verwacht dat de serie zou scoren. In de talkshow Humberto vertelde hij: “Ik zei tegen zo’n RTL-baas dat ik niet hoopte dat ze ons na drie afleveringen van de buis af zouden gooien. Wat je ziet in de serie is bij ons eigenlijk normaal.”
Dat Kesbeke al helemaal binnen de RTL-familie past, beschreef Carlo Boszhard eerder in zijn tv-column. Tijdens een uitje met RTL-collega’s stond bowlen op het programma. Boszhard werd ingemaakt. Als troostprijs kreeg de presentator een tas vol met potten augurken en uitjes van de tv-hit.
De Augurkenkoning is iedere donderdag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4.
Op deze datum keert de Oranjewinter terug op tv
13:56Zaterdag in The Tribute: Child of Destiny maakt indruk op Angela Groothuizen
13:20Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
13:06Kersverse First Dates-barman Jeremy is baan nu alweer kwijt: dit is zijn reactie
12:23Tina Nijkamp: 'Opstappen Renze Klamer is het failliet van RTL Tonight'