TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een kabinet dat klapt waardoor er nieuwe verkiezingen moeten komen. Voor de diverse talkshows een zegen, want er valt genoeg te voorspellen en te discussiëren. Zeker als dat op de satirische en vileine manier van De Avondshow met Arjen Lubach gebeurt.
De komende tien weken bespreekt hij het nieuws en de waan van de dag. Een nieuwe (verbale) uitglijder van de koning? De kersverse vlam van Gordon? Een nietszeggend perspraatje van een verwende voetballer of dus de komende verkiezingen van 23 november? Het levert Lubach en zijn collega-comedians genoeg munitie op voor een humoristisch half uurtje.
Vanaf eind november trekt hij zelf weer het theater in. Zijn tweede show Comedy tour wordt een kleurrijke verzameling liedjes, grappen en scherpe observaties.
Dit weten we al over het tweede seizoen van Op de Spoed
13:22Daan Schuurmans bemachtigt rol in nieuw seizoen Gooische Vrouwen
13:15Video: De Bondgenoten-Robert is woest: ‘Nu ga ik echt terror worden’
11:46Michella Kox speelt Barabbas in The Passion
10:37Married at First Sight: is er een match tussen Giovanni en Hinke?