TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat zal Arjen Lubach hebben gebaald. Net voor de verkiezingscampagne écht lekker op stoom kwam, ging zijn dagelijkse latenightshow van tv. De Avondshow met Arjen Lubach maakte volgens afspraak plaats voor Even tot Hier, om zo te voorkomen dat Niels van der Laan en Jeroen Woe op zaterdag niets meer te bespreken zouden hebben. Lubachs politieke rubriek 'Campagne lasagne' kon in de vrieskist.
Maar nu zijn de presentator en zijn kompanen Tex de Wit, Jonathan van het Reve en Diederik Smit terug. Gelukkig voor de grappenmakers zal er de komende weken meer dan genoeg te bespreken zijn. Ook nog - of juist - op politiek vlak. De coalitieonderhandelingen tussen PVV, VVD, NSC en BBB bieden waarschijnlijk meer dan genoeg stof voor satirische bespiegelingen.
De Avondshow met Arjen Lubach is vanaf maandag 22 januari weer iedere doordeweekse dag om 21:55 uur te zien bij VPRO op NPO1.
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima