TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat zal Arjen Lubach hebben gebaald. Net voor de verkiezingscampagne écht lekker op stoom kwam, ging zijn dagelijkse latenightshow van tv. De Avondshow met Arjen Lubach maakte volgens afspraak plaats voor Even tot Hier, om zo te voorkomen dat Niels van der Laan en Jeroen Woe op zaterdag niets meer te bespreken zouden hebben. Lubachs politieke rubriek 'Campagne lasagne' kon in de vrieskist.
Maar nu zijn de presentator en zijn kompanen Tex de Wit, Jonathan van het Reve en Diederik Smit terug. Gelukkig voor de grappenmakers zal er de komende weken meer dan genoeg te bespreken zijn. Ook nog - of juist - op politiek vlak. De coalitieonderhandelingen tussen PVV, VVD, NSC en BBB bieden waarschijnlijk meer dan genoeg stof voor satirische bespiegelingen.
De Avondshow met Arjen Lubach is vanaf maandag 22 januari weer iedere doordeweekse dag om 21:55 uur te zien bij VPRO op NPO1.
GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: ‘Ik heb zitten huilen’
08:50De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: De reünie, The rainmaker, The Taking of Pelham 1 2 3
19:21Monique Hansler reageert op gesprek met Denise: 'Misschien ben ik iets te hard geweest'
15:41Klaas Dijkhoff krijgt een primetime programma op NPO 1 over een heel ongezellig onderwerp