TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat zal Arjen Lubach hebben gebaald. Net voor de verkiezingscampagne écht lekker op stoom kwam, ging zijn dagelijkse latenightshow van tv. De Avondshow met Arjen Lubach maakte volgens afspraak plaats voor Even tot Hier, om zo te voorkomen dat Niels van der Laan en Jeroen Woe op zaterdag niets meer te bespreken zouden hebben. Lubachs politieke rubriek 'Campagne lasagne' kon in de vrieskist.
Maar nu zijn de presentator en zijn kompanen Tex de Wit, Jonathan van het Reve en Diederik Smit terug. Gelukkig voor de grappenmakers zal er de komende weken meer dan genoeg te bespreken zijn. Ook nog - of juist - op politiek vlak. De coalitieonderhandelingen tussen PVV, VVD, NSC en BBB bieden waarschijnlijk meer dan genoeg stof voor satirische bespiegelingen.
De Avondshow met Arjen Lubach is vanaf maandag 22 januari weer iedere doordeweekse dag om 21:55 uur te zien bij VPRO op NPO1.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)