TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat zal Arjen Lubach hebben gebaald. Net voor de verkiezingscampagne écht lekker op stoom kwam, ging zijn dagelijkse latenightshow van tv. De Avondshow met Arjen Lubach maakte volgens afspraak plaats voor Even tot Hier, om zo te voorkomen dat Niels van der Laan en Jeroen Woe op zaterdag niets meer te bespreken zouden hebben. Lubachs politieke rubriek 'Campagne lasagne' kon in de vrieskist.
Maar nu zijn de presentator en zijn kompanen Tex de Wit, Jonathan van het Reve en Diederik Smit terug. Gelukkig voor de grappenmakers zal er de komende weken meer dan genoeg te bespreken zijn. Ook nog - of juist - op politiek vlak. De coalitieonderhandelingen tussen PVV, VVD, NSC en BBB bieden waarschijnlijk meer dan genoeg stof voor satirische bespiegelingen.
De Avondshow met Arjen Lubach is vanaf maandag 22 januari weer iedere doordeweekse dag om 21:55 uur te zien bij VPRO op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II