TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frans Bauer hikte er al een tijdje tegenaan en nu is het dan zover: zijn vijftigste verjaardag. Een mijlpaal voor de zanger, die zich eens te meer realiseert dat het leven vergankelijk is en een goede gezondheid niet iets is wat je zomaar voor lief moet nemen.
Zelf wil hij niet al te veel poespas op zijn verjaardag, maar in de vorige aflevering van De Bauers - 20 jaar later was al te zien dat zijn vrouw Mariska hele andere ideeën over deze dag heeft. Aan talrijke ballonnen en slingers én een enorme Abrahampop ontkomt Frans niet, maar hier blijft het niet bij.
De zanger denkt zijn verjaardag af te sluiten met een gezellig etentje met zijn gezin, maar na afloop staat hem nog een enorme verrassing te wachten. Al met al beleeft Frans een dag van uitersten.
De Bauers - 20 Jaar Later is iedere donderdag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene