TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bekende gezichten verrassen mensen die zich voor anderen hebben ingezet of wel een steuntje in de rug kunnen gebruiken. Hun grootste wens gaat in vervulling in De Beste Wensen. Het programma is een samenwerking tussen SBS 6, Radio 538 en het tijdschrift LINDA. Prominenten als Linda de Mol, Viktor Brand, Wendy van Dijk, Martien Meiland, Hélène Hendriks en Frank Dane kunnen zomaar op de stoep staan bij nietsvermoedende mensen.
In het programma vervullen ze ook de wensen van kinderen met een levensbedreigende ziekte, in samenwerking met stichting Make-A-Wish Nederland. Families op Curaçao en in Nederland worden herenigd, er is een exclusieve zangworkshop van Davina Michelle en gezinnen mogen naar Disneyland Parijs om een weekend even de zorgen opzij te zetten.
De Beste Wensen is te zien van 16 t/m 20 december, en op 27, 30 en 31 december, telkens om 20:30 uur op SBS6.
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is