TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John de Bever bleek in het afgelopen (en reguliere) seizoen onverwacht een van de smaakmakers van Expeditie Robinson. Ondanks zijn gebrekkige ‘survival skills’ wist de 57-jarige volkszanger het op onnavolgbare wijze wekenlang vol te houden op afvallerseiland. Bij thuiskomst kreeg hij al snel het aanbod voor een eigen realityserie, waar hij direct ja op zei.
Het verhaal van De Bever is dan ook bijzonder: voordat hij als volkszanger hits scoorde als 'Jij krijgt die lach van mijn gezicht' was hij profvoetballer, zowel op het veld als in de zaal. In 1997 werd hij uitgeroepen tot beste zaalvoetballer ter wereld. Van zijn homoseksualiteit heeft John ook nooit een geheim gemaakt. In 2009 trouwde hij met Kees Stevens, die ook zijn manager is. Samen met hun hondjes schitteren ze in De Bevers.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'