TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is leven als vrienden en rekenen als vijanden in De Bondgenoten. Sommige kandidaten zijn vergeten dat ze hier niet zijn om vrienden te maken, maar om het spel te winnen.
“Ik kan een hoop hebben, maar niet als ik in mijn rug gestoken wordt,” vertelde Gier Rob onlangs nijdig nadat zijn team door een actie van de Haaien tweehonderd punten in de min kwam te staan. “Ik vind het vrij kwalijk dat jij onze band niet los kan zien van het spel,” reageerde Haai Diederik, die geen kwaad bloed wil zetten. Vredig samenwonen is dan ook niet makkelijk wanneer er 100.000 euro op het spel staat.
Zelfs thuis kunnen de kandidaten nog het bloed onder elkaars nagels vandaan halen. “Hang de vlag uit,” klonk het bij oud-deelnemer Nick toen Gier Bradley het huis vrijwillig verliet.
De Bondgenoten zie je iedere doordeweekse avond vanaf 19:30 uur op SBS6. Deze aflevering volgt op woensdag 21 augustus 2024.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'