TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het tweede seizoen van De Broeders Van Rossem bleven Maarten en Vincent keurig binnen de landsgrenzen, terwijl ze eigenlijk ook graag een uitstapje naar Kleef zouden maken. In deze laatste aflevering grijpen ze hun kans en reizen ze af naar het Duitse stadje net over de grens, waar op gebied van kunst en cultuur verrassend veel te beleven valt.
Maarten gaat er op zoek naar de voetsporen van Barend Cornelis Koekkoek, zijn favoriete Nederlandse schilder. In de jaren 1830 verhuisde de romantische landschapsschilder naar Kleef om de fraaie parken, bossen en panorama's op doek vast te leggen. Ook begon hij er de Kleefse schilderschool.
Koekkoeks toenmalige woning is nu museum Haus Koekkoek, met werken van de kunstenaar en andere landschapsschilders.
De slotaflevering vanDe Broeders van Rossem is op donderdag 27 februari 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette