TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het tweede seizoen van De Broeders Van Rossem bleven Maarten en Vincent keurig binnen de landsgrenzen, terwijl ze eigenlijk ook graag een uitstapje naar Kleef zouden maken. In deze laatste aflevering grijpen ze hun kans en reizen ze af naar het Duitse stadje net over de grens, waar op gebied van kunst en cultuur verrassend veel te beleven valt.
Maarten gaat er op zoek naar de voetsporen van Barend Cornelis Koekkoek, zijn favoriete Nederlandse schilder. In de jaren 1830 verhuisde de romantische landschapsschilder naar Kleef om de fraaie parken, bossen en panorama's op doek vast te leggen. Ook begon hij er de Kleefse schilderschool.
Koekkoeks toenmalige woning is nu museum Haus Koekkoek, met werken van de kunstenaar en andere landschapsschilders.
De slotaflevering vanDe Broeders van Rossem is op donderdag 27 februari 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 2.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger
20:41GTST-analyse seizoen 36: Het jubeljaar dat langzaam kopje onder ging
16:19'Er is ook al een vijfde seizoen van Dag & Nacht onderweg'
15:44Estavana Polman is druk met haar huiswerk voor Vandaag Inside
15:32Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson