TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tien jaar na de ramp met vlucht MH17 reconstrueert een documentaireserie op vier achtereenvolgende avonden wat er gebeurde op 17 juli 2014 en in de dagen, maanden en jaren daarna.
De Echo van MH17 begint op een zonovergoten zomerdag, als een toestel met voornamelijk vakantiegangers vanaf Schiphol vertrekt naar Maleisië. Drie uur later vliegt MH17 boven Oekraïne, waar het leger in een strijd is verwikkeld met pro-Russische separatisten. Het vliegtuig wordt getroffen en stort neer, waarbij alle inzittenden omkomen.
Het nieuws komt als een klap: onder de 298 slachtoffers waren 196 Nederlandse passagiers. Een team reist af naar het rampgebied om de slachtoffers terug te halen. Zes dagen later rijdt er een indrukwekkende stoet rouwauto's door Nederland.
De Echo van MH17 is vanaf maandag 15 juli 2024 vier dagen lang om 22:10 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 2. De docuserie is ook terug- en vooruit te kijken via NPO Start.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'