TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tien jaar na de ramp met vlucht MH17 reconstrueert een documentaireserie op vier achtereenvolgende avonden wat er gebeurde op 17 juli 2014 en in de dagen, maanden en jaren daarna.
De Echo van MH17 begint op een zonovergoten zomerdag, als een toestel met voornamelijk vakantiegangers vanaf Schiphol vertrekt naar Maleisië. Drie uur later vliegt MH17 boven Oekraïne, waar het leger in een strijd is verwikkeld met pro-Russische separatisten. Het vliegtuig wordt getroffen en stort neer, waarbij alle inzittenden omkomen.
Het nieuws komt als een klap: onder de 298 slachtoffers waren 196 Nederlandse passagiers. Een team reist af naar het rampgebied om de slachtoffers terug te halen. Zes dagen later rijdt er een indrukwekkende stoet rouwauto's door Nederland.
De Echo van MH17 is vanaf maandag 15 juli 2024 vier dagen lang om 22:10 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 2. De docuserie is ook terug- en vooruit te kijken via NPO Start.
De TV van gisteren: Finale Got talent hard onderuit tegen ontknoping Slimste mens
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel