TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Tien jaar na de ramp met vlucht MH17 reconstrueert een documentaireserie op vier achtereenvolgende avonden wat er gebeurde op 17 juli 2014 en in de dagen, maanden en jaren daarna.
De Echo van MH17 begint op een zonovergoten zomerdag, als een toestel met voornamelijk vakantiegangers vanaf Schiphol vertrekt naar Maleisië. Drie uur later vliegt MH17 boven Oekraïne, waar het leger in een strijd is verwikkeld met pro-Russische separatisten. Het vliegtuig wordt getroffen en stort neer, waarbij alle inzittenden omkomen.
Het nieuws komt als een klap: onder de 298 slachtoffers waren 196 Nederlandse passagiers. Een team reist af naar het rampgebied om de slachtoffers terug te halen. Zes dagen later rijdt er een indrukwekkende stoet rouwauto's door Nederland.
De Echo van MH17 is vanaf maandag 15 juli 2024 vier dagen lang om 22:10 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 2. De docuserie is ook terug- en vooruit te kijken via NPO Start.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'