TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In haar vrije tijd gaat Lilian Marijnissen graag wandelen met haar hond Laika, gezellig eten met familie en vrienden of naar een wedstrijd van Feyenoord. Maar als fractievoorzitter voor de SP in de Tweede Kamer is Marijnissen vooral druk met de politiek.
Marijnissen groeide ermee op - dankzij ouders die zeer politiek actief waren - en was pas net twee maanden achttien jaar toen ze gemeenteraadslid in haar geboorteplaats Oss werd. In december kwam haar boek De Winst van Eerlijk Delen uit.
Het leven in de politiek zal zeker aan bod komen in De Geknipte Gast waarvoor Marijnissen de barbierswinkel van Özcan Akyol bezoekt. In HLF8 zei ze onlangs over haar werk: "Je moet wel enige mate van optimisme in je hebben - en dat heb ik wel - om het vol te houden."
AVROTROS zet streep door Songfestival 2027: dit is waarom
10:02Vandaag Inside is terug: dit zijn de gasten maandagavond
10:00Bonnie hoopt ooit nog eens terug te keren in De Bondgenoten: 'Dan ben ik iets minder lief'
10:00Dit zijn tien tv-programma’s om nu al naar uit te kijken
09:35B&B Vol Liefde-Fred kan eetgewoontes Ellen niet aan: 'Autistisch'