TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In haar vrije tijd gaat Lilian Marijnissen graag wandelen met haar hond Laika, gezellig eten met familie en vrienden of naar een wedstrijd van Feyenoord. Maar als fractievoorzitter voor de SP in de Tweede Kamer is Marijnissen vooral druk met de politiek.
Marijnissen groeide ermee op - dankzij ouders die zeer politiek actief waren - en was pas net twee maanden achttien jaar toen ze gemeenteraadslid in haar geboorteplaats Oss werd. In december kwam haar boek De Winst van Eerlijk Delen uit.
Het leven in de politiek zal zeker aan bod komen in De Geknipte Gast waarvoor Marijnissen de barbierswinkel van Özcan Akyol bezoekt. In HLF8 zei ze onlangs over haar werk: "Je moet wel enige mate van optimisme in je hebben - en dat heb ik wel - om het vol te houden."
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'