TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In haar vrije tijd gaat Lilian Marijnissen graag wandelen met haar hond Laika, gezellig eten met familie en vrienden of naar een wedstrijd van Feyenoord. Maar als fractievoorzitter voor de SP in de Tweede Kamer is Marijnissen vooral druk met de politiek.
Marijnissen groeide ermee op - dankzij ouders die zeer politiek actief waren - en was pas net twee maanden achttien jaar toen ze gemeenteraadslid in haar geboorteplaats Oss werd. In december kwam haar boek De Winst van Eerlijk Delen uit.
Het leven in de politiek zal zeker aan bod komen in De Geknipte Gast waarvoor Marijnissen de barbierswinkel van Özcan Akyol bezoekt. In HLF8 zei ze onlangs over haar werk: "Je moet wel enige mate van optimisme in je hebben - en dat heb ik wel - om het vol te houden."
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer