TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In haar vrije tijd gaat Lilian Marijnissen graag wandelen met haar hond Laika, gezellig eten met familie en vrienden of naar een wedstrijd van Feyenoord. Maar als fractievoorzitter voor de SP in de Tweede Kamer is Marijnissen vooral druk met de politiek.
Marijnissen groeide ermee op - dankzij ouders die zeer politiek actief waren - en was pas net twee maanden achttien jaar toen ze gemeenteraadslid in haar geboorteplaats Oss werd. In december kwam haar boek De Winst van Eerlijk Delen uit.
Het leven in de politiek zal zeker aan bod komen in De Geknipte Gast waarvoor Marijnissen de barbierswinkel van Özcan Akyol bezoekt. In HLF8 zei ze onlangs over haar werk: "Je moet wel enige mate van optimisme in je hebben - en dat heb ik wel - om het vol te houden."
Partnerbijdrage
TV-weerbericht: 'Zomerse temperaturen en veel zon in aantocht'
09:14Terugkijken: De Oranjezondag bespreekt opvallende opmerkingen Gidi Markuszower
08:25De TV van gisteren: 'Over Mijn Lijk is bijna niet te kijken, zo heftig'
06:00Dit moet je weten voordat je Kees Flodder streamt
12:42Doet Nederland in 2027 weer mee aan het Eurovisie Songfestival?