TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Singer-songwriter Nielson zit in deze aflevering van De Geknipte Gast in de kappersstoel van Özcan Akyol. De mannen hebben genoeg te bespreken.
Sinds hij in 2012 doorbrak dankzij zijn deelname aan het tv-programma De Beste Singer-songwriter van Nederland is er voor Nielson veel veranderd. Waar hij eerst hits scoorde met frivole nummers als Hoe (een duet met Miss Montreal), Sexy Als Ik Dans en Beauty & de Brains is hij nu wat serieuzer geworden.
Nielson durft vandaag de dag ook persoonlijker te zijn in zijn nummers, te laten zien wie hij echt is. Verdrietige gebeurtenissen in zijn familie hebben daaraan meegeholpen. Twee jaar geleden stierf zijn opa. Amper een maand later overleed zijn neef - en goede vriend - Nathan op 28-jarige leeftijd aan acute leukemie.
Het is officieel: Videoland mag Viaplay overnemen
08:03De TV van gisteren: De Hanslers-kijkers hebben het gehad met Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)