TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Singer-songwriter Nielson zit in deze aflevering van De Geknipte Gast in de kappersstoel van Özcan Akyol. De mannen hebben genoeg te bespreken.
Sinds hij in 2012 doorbrak dankzij zijn deelname aan het tv-programma De Beste Singer-songwriter van Nederland is er voor Nielson veel veranderd. Waar hij eerst hits scoorde met frivole nummers als Hoe (een duet met Miss Montreal), Sexy Als Ik Dans en Beauty & de Brains is hij nu wat serieuzer geworden.
Nielson durft vandaag de dag ook persoonlijker te zijn in zijn nummers, te laten zien wie hij echt is. Verdrietige gebeurtenissen in zijn familie hebben daaraan meegeholpen. Twee jaar geleden stierf zijn opa. Amper een maand later overleed zijn neef - en goede vriend - Nathan op 28-jarige leeftijd aan acute leukemie.
De TV van gisteren: Oos Kesbeke trots op alleskunner Frans
07:00GTST Spoilers - maandag 21 t/m donderdag 24 september 2026
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, Race across the world, Law Abiding Citizen
20:15Acteur Ferry Doedens diep in de financiële problemen: woning onder beslag
20:03RTL bevestigt nieuw Sinterklaasprogramma: bekende gezichten duiken op in Pietentijd