TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zangeres Eva Simons vertelt in deze aflevering van De Geknipte Gast over haar muzikale moeder en grootvader en over haar internationale muziekcarrière. Die had ook een keerzijde: ze raakte verslaafd en moest naar een afkickkliniek.
Zangeres Eva Simons komt uit een muzikale familie. Moeder Ingrid Simons had successen als zangeres, onder meer in de danceformatie T-Spoon en met dj Paul Elstak. Ook haar grootvader Johnny Meijer was bekend. De Amsterdammer maakte furore als accordeonist.
Zelf had Eva internationale successen en werkte ze samen met artiesten als Will.i.am en Afrojack. Ze stond in het voorprogramma van Beyoncé. Ook was ze jurylid bij talentenjacht Idols.
Bij Eus vertelt ze als De Geknipte Gast over haar familie en haar carrière en de keerzijde van de roem. Ze raakte verslaafd aan drank en drugs en liet zich opnemen in een afkickkliniek. “Je zit in een bepaalde scene, gaat veel te hard, slaapt niet en van het een komt het ander”, vertelde ze daarover eerder aan RTL Boulevard.
Deze aflevering van De Geknipte Gast zie je op vrijdag 21 februari 2025 vanaf 21:00 uur bij BNNVAR op NPO 2.
Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'
11:35Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski