TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zangeres Eva Simons vertelt in deze aflevering van De Geknipte Gast over haar muzikale moeder en grootvader en over haar internationale muziekcarrière. Die had ook een keerzijde: ze raakte verslaafd en moest naar een afkickkliniek.
Zangeres Eva Simons komt uit een muzikale familie. Moeder Ingrid Simons had successen als zangeres, onder meer in de danceformatie T-Spoon en met dj Paul Elstak. Ook haar grootvader Johnny Meijer was bekend. De Amsterdammer maakte furore als accordeonist.
Zelf had Eva internationale successen en werkte ze samen met artiesten als Will.i.am en Afrojack. Ze stond in het voorprogramma van Beyoncé. Ook was ze jurylid bij talentenjacht Idols.
Bij Eus vertelt ze als De Geknipte Gast over haar familie en haar carrière en de keerzijde van de roem. Ze raakte verslaafd aan drank en drugs en liet zich opnemen in een afkickkliniek. “Je zit in een bepaalde scene, gaat veel te hard, slaapt niet en van het een komt het ander”, vertelde ze daarover eerder aan RTL Boulevard.
Deze aflevering van De Geknipte Gast zie je op vrijdag 21 februari 2025 vanaf 21:00 uur bij BNNVAR op NPO 2.
Partnerbijdrage
Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'
06:00De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'