TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zangeres Eva Simons vertelt in deze aflevering van De Geknipte Gast over haar muzikale moeder en grootvader en over haar internationale muziekcarrière. Die had ook een keerzijde: ze raakte verslaafd en moest naar een afkickkliniek.
Zangeres Eva Simons komt uit een muzikale familie. Moeder Ingrid Simons had successen als zangeres, onder meer in de danceformatie T-Spoon en met dj Paul Elstak. Ook haar grootvader Johnny Meijer was bekend. De Amsterdammer maakte furore als accordeonist.
Zelf had Eva internationale successen en werkte ze samen met artiesten als Will.i.am en Afrojack. Ze stond in het voorprogramma van Beyoncé. Ook was ze jurylid bij talentenjacht Idols.
Bij Eus vertelt ze als De Geknipte Gast over haar familie en haar carrière en de keerzijde van de roem. Ze raakte verslaafd aan drank en drugs en liet zich opnemen in een afkickkliniek. “Je zit in een bepaalde scene, gaat veel te hard, slaapt niet en van het een komt het ander”, vertelde ze daarover eerder aan RTL Boulevard.
Deze aflevering van De Geknipte Gast zie je op vrijdag 21 februari 2025 vanaf 21:00 uur bij BNNVAR op NPO 2.
Pommelien Thijs treedt op in tweede halve finale van The Voice of Holland
11:23Video: Casper en Kristie bekvechten erop los in De Bondgenoten: ‘Vies wijf’
11:00Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?
10:24BNNVARA onthult ‘dubbelleven’ van Marijn Kuipers in nieuwe documentaire
10:00Jan-Willem Roodbeen heeft zin in Jan-Willem Ruimt op!: 'Hier komen alle dingen uit mijn radiocarrière samen'