TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zangeres Eva Simons vertelt in deze aflevering van De Geknipte Gast over haar muzikale moeder en grootvader en over haar internationale muziekcarrière. Die had ook een keerzijde: ze raakte verslaafd en moest naar een afkickkliniek.
Zangeres Eva Simons komt uit een muzikale familie. Moeder Ingrid Simons had successen als zangeres, onder meer in de danceformatie T-Spoon en met dj Paul Elstak. Ook haar grootvader Johnny Meijer was bekend. De Amsterdammer maakte furore als accordeonist.
Zelf had Eva internationale successen en werkte ze samen met artiesten als Will.i.am en Afrojack. Ze stond in het voorprogramma van Beyoncé. Ook was ze jurylid bij talentenjacht Idols.
Bij Eus vertelt ze als De Geknipte Gast over haar familie en haar carrière en de keerzijde van de roem. Ze raakte verslaafd aan drank en drugs en liet zich opnemen in een afkickkliniek. “Je zit in een bepaalde scene, gaat veel te hard, slaapt niet en van het een komt het ander”, vertelde ze daarover eerder aan RTL Boulevard.
Deze aflevering van De Geknipte Gast zie je op vrijdag 21 februari 2025 vanaf 21:00 uur bij BNNVAR op NPO 2.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen