TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 83-jarige rocker Peter Koelewijn is De Geknipte Gast in deze aflevering. Hij ontving meerdere oeuvreprijzen en heeft een lange lijst aan hits, als zanger en als producent. Bovenal blijft hij bekend van Kom van Dat Dak Af. Voor die doorbraak was Koelewijn eigenlijk meer bezig met zijn nieuwe baan als journalist bij een plaatselijke krant.
Het was een vriend die ervoor zorgde dat Koelewijn met zijn band de Rockets in november 1959 de studio in kon. Omdat ze tijd over hadden, besloten ze een nieuw nummer op te nemen: Kom van Dat Dak Af. Zelf zagen ze er weinig in, maar begin 1960 wilde Co de Kloet het liedje graag draaien in zijn radioprogramma Tijd voor Teenagers. De rest is geschiedenis. Özcan Akyol praat daarover - en over veel meer - met Koelewijn.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond