TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Roos Moggré stapt de kapperszaak van Özcan Akyol binnen, in De Geknipte Gast. De EenVandaag-presentatrice neemt plaats op de rode stoel voor een openhartig gesprek.
De 43-jarige Rozemarijn - Roos - Moggré is altijd open geweest over haar mentale problemen. “Rond mijn dertigste had ik een paniekstoornis, burn-out, mental breakdown, hoe je het ook wilt noemen. Ik dacht na een maandje thuis wel weer te gaan werken. Uiteindelijk ben ik er een half jaar uit geweest”, vertelde ze in Vriendin.
Moggré rondde recentelijk een succesvolle deelname af aan Wie Is de Mol?. Minder succesvol was haar deelname aan Maestro in 2023, waar ze er als eerste uitvloog. “Ik kwam erachter dat ik absoluut niet kan dirigeren, maar had het met mijn medekandidaten uitermate gezellig in de kleedkamers.”
De Geknipte Gast met Roos Moggré is op vrijdag 28 maart 2025 om 21:05 uur te zien op NPO 2.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen