TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Roos Moggré stapt de kapperszaak van Özcan Akyol binnen, in De Geknipte Gast. De EenVandaag-presentatrice neemt plaats op de rode stoel voor een openhartig gesprek.
De 43-jarige Rozemarijn - Roos - Moggré is altijd open geweest over haar mentale problemen. “Rond mijn dertigste had ik een paniekstoornis, burn-out, mental breakdown, hoe je het ook wilt noemen. Ik dacht na een maandje thuis wel weer te gaan werken. Uiteindelijk ben ik er een half jaar uit geweest”, vertelde ze in Vriendin.
Moggré rondde recentelijk een succesvolle deelname af aan Wie Is de Mol?. Minder succesvol was haar deelname aan Maestro in 2023, waar ze er als eerste uitvloog. “Ik kwam erachter dat ik absoluut niet kan dirigeren, maar had het met mijn medekandidaten uitermate gezellig in de kleedkamers.”
De Geknipte Gast met Roos Moggré is op vrijdag 28 maart 2025 om 21:05 uur te zien op NPO 2.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen