TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Roos Moggré stapt de kapperszaak van Özcan Akyol binnen, in De Geknipte Gast. De EenVandaag-presentatrice neemt plaats op de rode stoel voor een openhartig gesprek.
De 43-jarige Rozemarijn - Roos - Moggré is altijd open geweest over haar mentale problemen. “Rond mijn dertigste had ik een paniekstoornis, burn-out, mental breakdown, hoe je het ook wilt noemen. Ik dacht na een maandje thuis wel weer te gaan werken. Uiteindelijk ben ik er een half jaar uit geweest”, vertelde ze in Vriendin.
Moggré rondde recentelijk een succesvolle deelname af aan Wie Is de Mol?. Minder succesvol was haar deelname aan Maestro in 2023, waar ze er als eerste uitvloog. “Ik kwam erachter dat ik absoluut niet kan dirigeren, maar had het met mijn medekandidaten uitermate gezellig in de kleedkamers.”
De Geknipte Gast met Roos Moggré is op vrijdag 28 maart 2025 om 21:05 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen