TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 15 juli overleed Wieteke van Dort op 81-jarige leeftijd. Eind vorig jaar was ze te gast bij Özcan Akyol, waar ze nog blijmoedig de barbershop binnenstapte. Ze vertelde er over haar herinneringen aan Indonesië, ook hoe ze hoorde dat haar vader was vermoord door rebellen.
Toen ze als veertienjarig meisje met haar moeder, stiefvader en broertje in Nederland kwam wonen, bleek dat de Indonesische staat al hun bezittingen had ingenomen. Haar ouders werkten hard om ook in Nederland weer een bestaan op te bouwen.
In De Geknipte Gast heeft ze het ook over de dood. "Ik ben heel laconiek als het gaat over sterven. Ik geloof niet dat mensen weg zijn als ze dood zijn. Ik kan ze ook horen, ik ben paranormaal begaafd. Maar laat me alsjeblieft geen spook zien." (HH)
Deze herhaling van De Geknipte Gast met Wieteke van Dort zie je op woensdag 4 september om 14:10 uur bij BNNVARA op NPO 2.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt