TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 15 juli overleed Wieteke van Dort op 81-jarige leeftijd. Eind vorig jaar was ze te gast bij Özcan Akyol, waar ze nog blijmoedig de barbershop binnenstapte. Ze vertelde er over haar herinneringen aan Indonesië, ook hoe ze hoorde dat haar vader was vermoord door rebellen.
Toen ze als veertienjarig meisje met haar moeder, stiefvader en broertje in Nederland kwam wonen, bleek dat de Indonesische staat al hun bezittingen had ingenomen. Haar ouders werkten hard om ook in Nederland weer een bestaan op te bouwen.
In De Geknipte Gast heeft ze het ook over de dood. "Ik ben heel laconiek als het gaat over sterven. Ik geloof niet dat mensen weg zijn als ze dood zijn. Ik kan ze ook horen, ik ben paranormaal begaafd. Maar laat me alsjeblieft geen spook zien." (HH)
Deze herhaling van De Geknipte Gast met Wieteke van Dort zie je op woensdag 4 september om 14:10 uur bij BNNVARA op NPO 2.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4