TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 15 juli overleed Wieteke van Dort op 81-jarige leeftijd. Eind vorig jaar was ze te gast bij Özcan Akyol, waar ze nog blijmoedig de barbershop binnenstapte. Ze vertelde er over haar herinneringen aan Indonesië, ook hoe ze hoorde dat haar vader was vermoord door rebellen.
Toen ze als veertienjarig meisje met haar moeder, stiefvader en broertje in Nederland kwam wonen, bleek dat de Indonesische staat al hun bezittingen had ingenomen. Haar ouders werkten hard om ook in Nederland weer een bestaan op te bouwen.
In De Geknipte Gast heeft ze het ook over de dood. "Ik ben heel laconiek als het gaat over sterven. Ik geloof niet dat mensen weg zijn als ze dood zijn. Ik kan ze ook horen, ik ben paranormaal begaafd. Maar laat me alsjeblieft geen spook zien." (HH)
Deze herhaling van De Geknipte Gast met Wieteke van Dort zie je op woensdag 4 september om 14:10 uur bij BNNVARA op NPO 2.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'