TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ireen Wüst en Roxanne Kwant trotseren in De Gevaarlijkste Wegen het Griekse landschap. Ze rijden langs de steile afgronden en proberen het stuur recht te houden terwijl ze genieten van de veelzijdige natuur.
Wüst stopte in 2022 met schaatsen; begin maart reed haar laatste wedstrijd. Haar erelijst is enorm: ze pakte op vijf verschillende Olympische Spelen een gouden medaille. Ze mag dan gestopt zijn, Wüst is nog wel bezig met topsport. Bij TalentNED is ze mentor van jonge sporters.
Kwant is niet bekend van televisie, maar brak door via verschillende online platforms. Op Instagram heeft ze bijna 250.000 volgers en door haar online-populariteit wordt ze veelvuldig gevraagd als gastspreker of dagvoorzitter. Inmiddels kent het grote publiek haar echter ook: ze deed mee aan Het Perfecte Plaatje in Argentinië.
Tijdens het rijden delen ze hun ervaringen.
Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond
09:15In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op
08:32De TV van gisteren: Kopen Zonder Kijken-kijkers gaan vooral stuk om één ding