TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ireen Wüst en Roxanne Kwant trotseren in De Gevaarlijkste Wegen het Griekse landschap. Ze rijden langs de steile afgronden en proberen het stuur recht te houden terwijl ze genieten van de veelzijdige natuur.
Wüst stopte in 2022 met schaatsen; begin maart reed haar laatste wedstrijd. Haar erelijst is enorm: ze pakte op vijf verschillende Olympische Spelen een gouden medaille. Ze mag dan gestopt zijn, Wüst is nog wel bezig met topsport. Bij TalentNED is ze mentor van jonge sporters.
Kwant is niet bekend van televisie, maar brak door via verschillende online platforms. Op Instagram heeft ze bijna 250.000 volgers en door haar online-populariteit wordt ze veelvuldig gevraagd als gastspreker of dagvoorzitter. Inmiddels kent het grote publiek haar echter ook: ze deed mee aan Het Perfecte Plaatje in Argentinië.
Tijdens het rijden delen ze hun ervaringen.
De TV van gisteren: Kijkers kritisch op BNNVARA-documentaire De Instagram Moord
07:00GTST Spoilers - maandag 30 maart t/m donderdag 2 april 2026
19:50Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild
19:41Muziek van Marco Borsato keert terug in The Passion
15:24Dit is wanneer de laatste aflevering van Flikken Maastricht te zien is