TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij het maken van haar documentaireserie De Gouden Lichting baseerde Ellen Vloet zich op onderzoek en artikelen van sportmagazine Helden. Al tien jaar voordat in 2020 de bom barstte en duidelijk werd dat trainers Gerrit Beltman en Frank Louter hun turnsters mishandelden, deden vier van hen hun verhaal in het tijdschrift.
Volgens Renske Endel zei Beltman regelmatig dat de beste ouders dode ouders zijn. "Vanaf het begin werd ik bewust weggehouden bij mijn ouders", zegt ze in Helden. "Ik kreeg dan ook het advies om uit huis te gaan en in te trekken bij Gerrit en zijn vrouw. Veertien was ik toen." De tweede aflevering belicht de periode waarin het viertal volledig in de grip is van hun coaches, die er alles aan doen de puberteit bij de meisjes uit te stellen.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.