TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen zeven weken zongen de kandidaten aria's uit de beroemdste opera's, in verschillende stijlen en genres. Maar niet iedereen was overtuigend genoeg. In deze finale strijden enkel nog Sílvia Sequeira, Pim van Drunen en Mira Alkhovik.
In dit slot wordt ook onthuld wie het geheime jurylid is. Die heeft een schone taak, want ook al blijven de zangers er nuchter onder, de winnaar wint een opleiding aan De Opera Studio van De Nationale Opera. Met de artistieke begeleiding van de internationaal bekende sopraan Rosemary Joshua is dat een geweldige opstap naar een internationale operacarrière.
Ook nu verschijnen de drie jonge zangers in prachtige en zorgvuldig uitgekozen kostuums op het podium. De aria's die in deze finale gezongen worden zijn 'Votre toast' uit de opera Carmen, 'Una furtiva lagrima' en 'Prendi, per me sei libero' uit de opera L'elisir d'amore en 'Dich, teure Halle' van Wagners Tannhäuser.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?