TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen zeven weken zongen de kandidaten aria's uit de beroemdste opera's, in verschillende stijlen en genres. Maar niet iedereen was overtuigend genoeg. In deze finale strijden enkel nog Sílvia Sequeira, Pim van Drunen en Mira Alkhovik.
In dit slot wordt ook onthuld wie het geheime jurylid is. Die heeft een schone taak, want ook al blijven de zangers er nuchter onder, de winnaar wint een opleiding aan De Opera Studio van De Nationale Opera. Met de artistieke begeleiding van de internationaal bekende sopraan Rosemary Joshua is dat een geweldige opstap naar een internationale operacarrière.
Ook nu verschijnen de drie jonge zangers in prachtige en zorgvuldig uitgekozen kostuums op het podium. De aria's die in deze finale gezongen worden zijn 'Votre toast' uit de opera Carmen, 'Una furtiva lagrima' en 'Prendi, per me sei libero' uit de opera L'elisir d'amore en 'Dich, teure Halle' van Wagners Tannhäuser.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker