TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen zeven weken zongen de kandidaten aria's uit de beroemdste opera's, in verschillende stijlen en genres. Maar niet iedereen was overtuigend genoeg. In deze finale strijden enkel nog Sílvia Sequeira, Pim van Drunen en Mira Alkhovik.
In dit slot wordt ook onthuld wie het geheime jurylid is. Die heeft een schone taak, want ook al blijven de zangers er nuchter onder, de winnaar wint een opleiding aan De Opera Studio van De Nationale Opera. Met de artistieke begeleiding van de internationaal bekende sopraan Rosemary Joshua is dat een geweldige opstap naar een internationale operacarrière.
Ook nu verschijnen de drie jonge zangers in prachtige en zorgvuldig uitgekozen kostuums op het podium. De aria's die in deze finale gezongen worden zijn 'Votre toast' uit de opera Carmen, 'Una furtiva lagrima' en 'Prendi, per me sei libero' uit de opera L'elisir d'amore en 'Dich, teure Halle' van Wagners Tannhäuser.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)