TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Mariah Carey, Wham! en Chris Rea hebben een ding gemeen: ze scoorden alle drie een enorme kersthit. Het zou zomaar eens kunnen deze nummers ook voorbijkomen in De Grote Kerstmuziekquiz.
Presentator Erik van der Hoff, die eerder dit jaar ook de reguliere versie van De Grote Muziekquiz presenteerde, ontvangt op Kerstavond twee duo’s die hun sporen in de muziek ruimschoots hebben verdiend.
Zussen Suzanne en Monique Klemann - bekend als Loïs Lane - vormen samen een team. Zij scoorden in de jaren 80 en 90 hits als ‘It’s the first time’, ‘Fortune fairytales’ en ‘Tonight’. Het andere team bestaat uit een koppel dat onderdeel uitmaakte van de succesvolle groep Dolly Dots: Esther Oosterbeek en Anita Heilker. Reken maar dat deze enthousiaste deelnemers meezingen.
De Kerstmuziekquiz is op kerstavond vanaf 20:00 uur te zien op Net5.
Make Up Your Mind 2025: Voor deze BN'ers viel het doek in aflevering 1
11:16Davina Michelle bedankt voor coachstoel in comeback Voice of Holland
11:04Meilandjes maken klapper op huizenmarkt: koper gevonden voor miljoenenpand Erica en Martien
10:54Wilfred Genee krijgt pijnlijke confrontatie over zangtalent: 'Ik dácht dat het best okay was'
10:37Catherine Keyl (78) in therapie om tv-werk: 'Anders had ik het nooit gered'