TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Mariah Carey, Wham! en Chris Rea hebben een ding gemeen: ze scoorden alle drie een enorme kersthit. Het zou zomaar eens kunnen deze nummers ook voorbijkomen in De Grote Kerstmuziekquiz.
Presentator Erik van der Hoff, die eerder dit jaar ook de reguliere versie van De Grote Muziekquiz presenteerde, ontvangt op Kerstavond twee duo’s die hun sporen in de muziek ruimschoots hebben verdiend.
Zussen Suzanne en Monique Klemann - bekend als Loïs Lane - vormen samen een team. Zij scoorden in de jaren 80 en 90 hits als ‘It’s the first time’, ‘Fortune fairytales’ en ‘Tonight’. Het andere team bestaat uit een koppel dat onderdeel uitmaakte van de succesvolle groep Dolly Dots: Esther Oosterbeek en Anita Heilker. Reken maar dat deze enthousiaste deelnemers meezingen.
De Kerstmuziekquiz is op kerstavond vanaf 20:00 uur te zien op Net5.
'Dit wordt hét moment van Beste Zangers 2025'
12:11Floortje Dessing terug met 'Einde van de wereld': hier gaat de eerste reis naartoe
10:37Deze BN'ers zijn te zien in het nieuwe seizoen De Geknipte Gast
09:54Teun Föhn uit Urk! krijgt eigen realityserie op NPO 1
09:11Verklapt deze foto meer over het lot van Valentijn Sanders in GTST?