TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mariah Carey, Wham! en Chris Rea hebben een ding gemeen: ze scoorden alle drie een enorme kersthit. Het zou zomaar eens kunnen deze nummers ook voorbijkomen in De Grote Kerstmuziekquiz.
Presentator Erik van der Hoff, die eerder dit jaar ook de reguliere versie van De Grote Muziekquiz presenteerde, ontvangt op Kerstavond twee duo’s die hun sporen in de muziek ruimschoots hebben verdiend.
Zussen Suzanne en Monique Klemann - bekend als Loïs Lane - vormen samen een team. Zij scoorden in de jaren 80 en 90 hits als ‘It’s the first time’, ‘Fortune fairytales’ en ‘Tonight’. Het andere team bestaat uit een koppel dat onderdeel uitmaakte van de succesvolle groep Dolly Dots: Esther Oosterbeek en Anita Heilker. Reken maar dat deze enthousiaste deelnemers meezingen.
De Kerstmuziekquiz is op kerstavond vanaf 20:00 uur te zien op Net5.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden