TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mariah Carey, Wham! en Chris Rea hebben een ding gemeen: ze scoorden alle drie een enorme kersthit. Het zou zomaar eens kunnen deze nummers ook voorbijkomen in De Grote Kerstmuziekquiz.
Presentator Erik van der Hoff, die eerder dit jaar ook de reguliere versie van De Grote Muziekquiz presenteerde, ontvangt op Kerstavond twee duo’s die hun sporen in de muziek ruimschoots hebben verdiend.
Zussen Suzanne en Monique Klemann - bekend als Loïs Lane - vormen samen een team. Zij scoorden in de jaren 80 en 90 hits als ‘It’s the first time’, ‘Fortune fairytales’ en ‘Tonight’. Het andere team bestaat uit een koppel dat onderdeel uitmaakte van de succesvolle groep Dolly Dots: Esther Oosterbeek en Anita Heilker. Reken maar dat deze enthousiaste deelnemers meezingen.
De Kerstmuziekquiz is op kerstavond vanaf 20:00 uur te zien op Net5.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar