TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De achtertuin van Bart, Daphne en hun twee zoons is een stenen vlakte. Daar moet verandering in komen, vindt dit gezin uit Apeldoorn. De tegels mogen gewipt; het is tijd voor bloemen en planten.
Expert Ivo Putman, die zelf gek is op groene tuinen, weet precies hoe hij dit in De Grote Tuinverbouwing moet aanpakken. De tuin is straks niet alleen mooi; al dat groen heeft ook nog allerlei positieve effecten. Planten zorgen voor verkoeling tijdens hete dagen en regenwater kan beter wegzakken in de grond. Een groen uitzicht schijnt daarnaast goed te zijn voor het humeur én vogels, insecten en andere dieren zijn er blij mee.
Terwijl Putman in de tuin werkt, geeft stylist Djamilla Pijpker de woonkamer een make-over. Ze kiest hierbij voor een landelijke stijl, zo is te zien in deze aflevering. Benieuwd? Kijk dan op 25 november vanaf 17:00 uur naar SBS6.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje