TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Rob Geus gaat de komende weken de Nederlandse horeca af voor een nieuwe reeks van De Hygiënepolitie. Hij wordt geregeld niet vrolijk van wat hij aantreft. Neem nu het Veghelse all-you-can-eatrestaurant dat hij in de openingsaflevering bezoekt.
Online zijn er volop klachten. Klanten noemen het eten ‘van schoolkantinekwaliteit’ en zeggen te betreuren dat ze niet gewoon naar de snackbar op de hoek zijn gegaan. Bovendien is het matig gesteld met de voedselveiligheid: de carpaccio is volgens de gasten warm en de bakplaten zijn smerig. Net als de toiletten, die omschreven worden als ‘één grote bacteriehut’.
Rob neemt de proef op de som en schrikt van wat hij ziet. De eigenaar geeft toe dat er dingen misgaan, maar de vraag is of hij de adviezen ter harte neemt.
De Hygiënepolitie is vanaf 2 september 2026 weer iedere woensdag om 20:30 uur te zien op SBS6.
B&B Vol Liefde-Fred neemt Doete mee op zijn 'varende baarmoeder'
10:00Danny Froger is stiekem verslaafd aan dit tv-programma: 'Er zitten me toch types tussen'
09:50Het nieuwe datingprogramma Wil je met me Bouwen? maakt op deze datum zijn opwachting
09:23Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België
08:51De eerste beelden van Wolven zijn verschenen: 'Eén grote mindf*ck'