TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het einde van twee jaar corona in Nederland liep naadloos over in de oorlog in Oekraïne. Deze De Kennis van Nu Special draait om de vraag of Nederland lessen trekt uit voorbije crises, of het nu een pandemie of een oorlog is.
Het gaat in elk geval de goede kant op, dankzij het Pandemic & Disaster Preparedness Center (PDPC) dat vorig jaar is geopend in het Erasmus MC. Anja Schreijer is directeur medische zaken van dit kenniscentrum, waar wetenschappers rampen bestuderen om er beter op voorbereid te zijn. Zij vertelt wat er allemaal speelt binnen het PDPC.
Weet Nederland ook wat er moet gebeuren bij een watersnoodramp? Die vraag stelt hoogleraar Waterbouw aan de TU Delft Bas Jonkman. Verder komt onder andere terrorisme-expert Beatrice de Graaf aan het woord.
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026