TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sporten is iets dat je zelf moet doen, maar veel mensen vinden het leuker om te zien hoe anderen dat doen. Live op tv, maar ook in de film.
In De Kijk van Koolhoven legt filmmaker Martin Koolhoven deze week de sportfilm onder de loep. Sport is een ideaal vehikel voor filmmakers, vindt hij. “Sport heeft van zichzelf drama en is heel goed te gebruiken als metafoor voor het leven.” Favoriet is natuurlijk het verhaal van de underdog die bewijst een winnaar te zijn, zoals in Rocky. Maar Martin Scorsese toont in zijn meesterwerk Raging Bull aan dat niet ieder Hollywood-sportverhaal per se goed afloopt.
Koolhoven laat de kijker alle hoeken van de ring zien met City Lights en The Wrestler en legt en passant uit waarom er zo weinig voetbalfilms zijn.
Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland