TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe denkt Daphne Deckers over sterfelijkheid, afscheid en nalatenschap? Dat en meer vraagt Kefah Allush haar in deze aflevering van De Kist.
Daphne (56) vertelt dat ze dankzij haar zoon Alec en dochter Emma inmiddels veel beter begrijpt waar de zorgen van haar eigen ouders vroeger vandaan kwamen. Ook praat ze met Kefah over haar ervaringen met de dementie van haar inmiddels overleden vader.
In het tijdschrift LINDA. vertelde ze daarover: “Op een gegeven moment ben je je vader al kwijt. De mens die hij was is er dan niet meer. Dat langzame wegzinken in het grote niets vond ik erg moeilijk om te zien. Het ingewikkelde was ook dat hij zelf niet wist of wilde weten dat hij aan het dementeren was. Dat besef kwam pas een paar maanden voor zijn dood.”
De Kist met Daphne Deckers is op donderdag 10 april 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 2.
Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’
08:36De TV van gisteren: Nederland is met vakantie en laat RTL 4 links liggen