TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe denkt Daphne Deckers over sterfelijkheid, afscheid en nalatenschap? Dat en meer vraagt Kefah Allush haar in deze aflevering van De Kist.
Daphne (56) vertelt dat ze dankzij haar zoon Alec en dochter Emma inmiddels veel beter begrijpt waar de zorgen van haar eigen ouders vroeger vandaan kwamen. Ook praat ze met Kefah over haar ervaringen met de dementie van haar inmiddels overleden vader.
In het tijdschrift LINDA. vertelde ze daarover: “Op een gegeven moment ben je je vader al kwijt. De mens die hij was is er dan niet meer. Dat langzame wegzinken in het grote niets vond ik erg moeilijk om te zien. Het ingewikkelde was ook dat hij zelf niet wist of wilde weten dat hij aan het dementeren was. Dat besef kwam pas een paar maanden voor zijn dood.”
De Kist met Daphne Deckers is op donderdag 10 april 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Johnny vervangt Hélène bij De Oranjezomer, met deze vaste tafelgast
12:24Bondgenoot-Anouk briest: 'Diederik, je bent een eikel'
11:06B&B Vol Liefde: Arie noemt Carolie een paardenlul
10:19Gaan Philip Freriks en Maarten van Rossem De Slimste Mens hiermee overtreffen?
09:35Tooske: 'Gaan we Fabiënne uit De Bondgenoten ook een keer zien lachen?'