TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe denkt Daphne Deckers over sterfelijkheid, afscheid en nalatenschap? Dat en meer vraagt Kefah Allush haar in deze aflevering van De Kist.
Daphne (56) vertelt dat ze dankzij haar zoon Alec en dochter Emma inmiddels veel beter begrijpt waar de zorgen van haar eigen ouders vroeger vandaan kwamen. Ook praat ze met Kefah over haar ervaringen met de dementie van haar inmiddels overleden vader.
In het tijdschrift LINDA. vertelde ze daarover: “Op een gegeven moment ben je je vader al kwijt. De mens die hij was is er dan niet meer. Dat langzame wegzinken in het grote niets vond ik erg moeilijk om te zien. Het ingewikkelde was ook dat hij zelf niet wist of wilde weten dat hij aan het dementeren was. Dat besef kwam pas een paar maanden voor zijn dood.”
De Kist met Daphne Deckers is op donderdag 10 april 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 2.
Waldemar Torenstra speelt pikante rol in nieuw seizoen Gooische Vrouwen
11:10De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:52Art Rooijakkers presenteert nieuwe SBS6-quiz
10:00Sosha Duysker heeft zin in de 4Daagse: 'Het is bijna een kruistocht in afritsbroek'
09:53Wanneer is de reallifesoap van Wolter Kroes op tv te zien?