TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schrijfster Heleen van Royen kreeg al vroeg in haar leven te maken met de dood. Ze vertelt hierover aan Kefah Allush, die bij haar langskomt in De Kist.
Heleen van Royen was nog maar dertien jaar oud toen haar vader een eind aan zijn leven maakte. De schrijfster was niet aanwezig op de uitvaart, omdat ze boos was. Hij was namelijk 'weggegaan zonder afscheid te nemen'. Ze ging daarom ook nooit langs bij zijn graf, maar daar kwam plots verandering in.
Toen de dementerende moeder van Heleen op 87-jarige leeftijd overleed besloot ze haar vader te herbegraven, bij haar moeder in het graf. In De Kist vertelt de schrijfster dat ze hierdoor wel afscheid van hem kon nemen. En nu komt ze graag bij het graf van haar ouders, om te vertellen over haar leven.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien