TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schrijfster Heleen van Royen kreeg al vroeg in haar leven te maken met de dood. Ze vertelt hierover aan Kefah Allush, die bij haar langskomt in De Kist.
Heleen van Royen was nog maar dertien jaar oud toen haar vader een eind aan zijn leven maakte. De schrijfster was niet aanwezig op de uitvaart, omdat ze boos was. Hij was namelijk 'weggegaan zonder afscheid te nemen'. Ze ging daarom ook nooit langs bij zijn graf, maar daar kwam plots verandering in.
Toen de dementerende moeder van Heleen op 87-jarige leeftijd overleed besloot ze haar vader te herbegraven, bij haar moeder in het graf. In De Kist vertelt de schrijfster dat ze hierdoor wel afscheid van hem kon nemen. En nu komt ze graag bij het graf van haar ouders, om te vertellen over haar leven.
Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland
09:08Terugkijken: Roxeanne Hazes zingt Lichtjes Branden in The Passion
09:04Vuurwerk achter de schermen bij The Voice van Vlaanderen: bonje tussen Joost Klein en Koen Wauters
08:22De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start