TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Italiaanse eiland Sicilië biedt kunst én goed eten. Het is dan ook niet verwonderlijk dat Rijksmuseumdirecteur Taco Dibbits - die gek is op Sicilië - in de eerste aflevering van De Kok en de Directeur voor dit eiland kiest.
In deze nieuwe serie gaat Dibbits op reis met sterrenchef Joris Bijdendijk van restaurant Rijks. Op de bijzondere plekken die ze aandoen verrassen en inspireren ze elkaar met kunst en gastronomie. Op Sicilië gaat het met name over de citroen, die niet alleen terugkomt in gerechten, maar ook in de kunst.
Dibbits en Bijdendijk bezoeken op Sicilië Griekse tempels en Romeinse villa's. Ook bekijken ze werken van de schilder Caravaggio en moderne kunst van Emilio Isgrò. Bij het wereldberoemde Caffè Sicilia van Corrado Assenza proeven ze zijn fameuze citroenijs.
Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie
11:50Zien we B&B Vol Liefde-Timothy binnenkort al terug op tv?
11:04Een Huis Vol-families luiden nieuw seizoen op gezellige wijze in