TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Italiaanse eiland Sicilië biedt kunst én goed eten. Het is dan ook niet verwonderlijk dat Rijksmuseumdirecteur Taco Dibbits - die gek is op Sicilië - in de eerste aflevering van De Kok en de Directeur voor dit eiland kiest.
In deze nieuwe serie gaat Dibbits op reis met sterrenchef Joris Bijdendijk van restaurant Rijks. Op de bijzondere plekken die ze aandoen verrassen en inspireren ze elkaar met kunst en gastronomie. Op Sicilië gaat het met name over de citroen, die niet alleen terugkomt in gerechten, maar ook in de kunst.
Dibbits en Bijdendijk bezoeken op Sicilië Griekse tempels en Romeinse villa's. Ook bekijken ze werken van de schilder Caravaggio en moderne kunst van Emilio Isgrò. Bij het wereldberoemde Caffè Sicilia van Corrado Assenza proeven ze zijn fameuze citroenijs.
Partnerbijdrage
Zo kijk je donderdag live naar FC Sion - Ajax
13:02Jan Versteegh richt zich tot De Bondgenoten-fan Mart Hoogkamer
11:53Video: Carlo Boszhard over MAFS-pauze: ‘Goed dat we even een jaartje wachten’
11:48De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:36Eindelijk duidelijkheid: dit is de startdatum van Boer Zoekt Vrouw