TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Italiaanse eiland Sicilië biedt kunst én goed eten. Het is dan ook niet verwonderlijk dat Rijksmuseumdirecteur Taco Dibbits - die gek is op Sicilië - in de eerste aflevering van De Kok en de Directeur voor dit eiland kiest.
In deze nieuwe serie gaat Dibbits op reis met sterrenchef Joris Bijdendijk van restaurant Rijks. Op de bijzondere plekken die ze aandoen verrassen en inspireren ze elkaar met kunst en gastronomie. Op Sicilië gaat het met name over de citroen, die niet alleen terugkomt in gerechten, maar ook in de kunst.
Dibbits en Bijdendijk bezoeken op Sicilië Griekse tempels en Romeinse villa's. Ook bekijken ze werken van de schilder Caravaggio en moderne kunst van Emilio Isgrò. Bij het wereldberoemde Caffè Sicilia van Corrado Assenza proeven ze zijn fameuze citroenijs.
Partnerbijdrage
Vierde reisgenoot voor Arnout Hauben in Dwars door de Pyreneeën?
10:47Mama Mo laat zich niet opjagen in De Hanslers: 'Doe rustig met me'
10:00April Darby laat zich uit over toekomst Nina en Bing in GTST: 'Wie zegt dat ze weer samenkomen?'
09:40Mexx uit B&B Vol Liefde not amused: 'Ik moet huilen als ik dit lees'
09:02Beste Zangers aflevering 1 gemist? Bekijk hier alle optredens terug