TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Frankrijk is de laatste bestemming van de culinaire en kunstzinnige reis van Joris Bijdendijk en Taco Dibbits, de kok en directeur van het Rijksmuseum.
Het land is een paradijs voor zowel de gastronoom als de kunstkenner. Directeur Dibbits vergaapt zich aan de schilderijen van Édouard Manet. Als chef van museumrestaurant RIJKS en van restaurant Wils bij het Olympisch Stadion heeft Bijdendijk twee Michelinsterren op zijn naam staan. In Frankrijk grijpt hij de kans voor een ontmoeting met de directeur van de Michelingids die deze felbegeerde sterren uitreikt.
Samen verkennen de kok en de directeur de betekenis van Franse Revolutie voor de gewone man op het gebied van eten en kunst. Bijdendijk raakt geïnspireerd en bereidt een koningsmaal voor de burger.
Partnerbijdrage
Rob Geus maakt comeback op SBS6 met nieuw programma De Hygiënepolitie
11:40De Slimste Mens-duo maakt comeback met treinreis van Estland tot Spanje
11:29Talpa komt met een nieuwe dagelijkse dramaserie op Net5
11:25Het programma So You Think You Can Dance komt terug
10:38Komt er een tweede seizoen van Kees Flodder?
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
