TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frankrijk is de laatste bestemming van de culinaire en kunstzinnige reis van Joris Bijdendijk en Taco Dibbits, de kok en directeur van het Rijksmuseum.
Het land is een paradijs voor zowel de gastronoom als de kunstkenner. Directeur Dibbits vergaapt zich aan de schilderijen van Édouard Manet. Als chef van museumrestaurant RIJKS en van restaurant Wils bij het Olympisch Stadion heeft Bijdendijk twee Michelinsterren op zijn naam staan. In Frankrijk grijpt hij de kans voor een ontmoeting met de directeur van de Michelingids die deze felbegeerde sterren uitreikt.
Samen verkennen de kok en de directeur de betekenis van Franse Revolutie voor de gewone man op het gebied van eten en kunst. Bijdendijk raakt geïnspireerd en bereidt een koningsmaal voor de burger.
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier