TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kok Hugo Kennis en presentatrice Froukje de Both gaan in vijf afleveringen van vijf minuten meteen na het vroege RTL Nieuws een gezond, maar vooral lekker recept van de dag koken.
Kennis en De Both zijn samen ook te zien in Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven, dat voor het vroege nieuws is geprogrammeerd. Daarin maakt Kennis dagelijks een maaltijd. De Kook Challenge is een spin-off van dat programma.
Kennis zou graag nog ooit een eigen restaurant willen beginnen, zei hij in een interview met het tijdschrift Winq. “Ik sta daar echt voor open. Maar dan wel eten wat de pot schaft, met geen of een beperkte menukaart. Zelfgekweekte of lokale ingrediënten, niet te veel tafels, hele goede wijn. Supergoed eten, maar geen gedoe met kaviaar en zo.” (HH)
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen