TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kok Hugo Kennis en presentatrice Froukje de Both gaan in vijf afleveringen van vijf minuten meteen na het vroege RTL Nieuws een gezond, maar vooral lekker recept van de dag koken.
Kennis en De Both zijn samen ook te zien in Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven, dat voor het vroege nieuws is geprogrammeerd. Daarin maakt Kennis dagelijks een maaltijd. De Kook Challenge is een spin-off van dat programma.
Kennis zou graag nog ooit een eigen restaurant willen beginnen, zei hij in een interview met het tijdschrift Winq. “Ik sta daar echt voor open. Maar dan wel eten wat de pot schaft, met geen of een beperkte menukaart. Zelfgekweekte of lokale ingrediënten, niet te veel tafels, hele goede wijn. Supergoed eten, maar geen gedoe met kaviaar en zo.” (HH)
Zien: eerste beelden van het elfde seizoen van Over Mijn Lijk
10:23Gover Meit onherkenbaar in Belgische talkshow
10:10GTST-ster Lone van Roosendaal houdt van vrouwen met een randje
09:39Dit programma vervangt Roadtrippers VIPS op SBS6
07:39Videoland-serie Vals Spel krijgt voorlopig geen nieuw seizoen