TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kok Hugo Kennis en presentatrice Froukje de Both gaan in vijf afleveringen van vijf minuten meteen na het vroege RTL Nieuws een gezond, maar vooral lekker recept van de dag koken.
Kennis en De Both zijn samen ook te zien in Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven, dat voor het vroege nieuws is geprogrammeerd. Daarin maakt Kennis dagelijks een maaltijd. De Kook Challenge is een spin-off van dat programma.
Kennis zou graag nog ooit een eigen restaurant willen beginnen, zei hij in een interview met het tijdschrift Winq. “Ik sta daar echt voor open. Maar dan wel eten wat de pot schaft, met geen of een beperkte menukaart. Zelfgekweekte of lokale ingrediënten, niet te veel tafels, hele goede wijn. Supergoed eten, maar geen gedoe met kaviaar en zo.” (HH)
Nieuwe gezichten voegen zich bij presentatieteam Goedemorgen Nederland
08:36De TV van gisteren: Kijkers zien verliefde Fred in Renze
06:47Vanavond op TV: Reizen Waes: Terug naar Oekraïne, Got talent, Next
23:14Alle seizoenen van de iconische serie Beverly Hills 90210 terug op televisie
19:41Zien: de eerste beelden van de reallifesoap van André Hazes