TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De Top 2000 groeide in het tweede decennium van deze eeuw uit tot ‘De lijst der lijsten’. De koning noemde hem in zijn kersttoespraak en luisteraars stonden in de rij voor Beeld & Geluid in Hilversum om de uitzendingen live te kunnen bijwonen in het Top 2000-café.
André Kuipers was verantwoordelijk voor een van de leukste stunts. In 2011 mocht de Nederlandse astronaut vanuit het internationale ruimtestation ISS nummer 2000 aankondigen. Vliegend ver, heel ver boven Chili sprak hij: “Het is mij een grote eer en genoegen om met zo’n 8000 kilometer per uur de Top 2000 te openen”, waarna ‘Torn’ van Natalie Imbruglia te horen was. Dat nummer was overigens niet Kuipers’ persoonlijke favoriet; dat was - toepasselijk genoeg - ‘Space oddity’ van David Bowie.
De Magie van 25 x Top 2000 is elke vrijdag om 21:45 uur te zien op NPO3. Deze aflevering volgt op 17 november 2023.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025