TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Top 2000 groeide in het tweede decennium van deze eeuw uit tot ‘De lijst der lijsten’. De koning noemde hem in zijn kersttoespraak en luisteraars stonden in de rij voor Beeld & Geluid in Hilversum om de uitzendingen live te kunnen bijwonen in het Top 2000-café.
André Kuipers was verantwoordelijk voor een van de leukste stunts. In 2011 mocht de Nederlandse astronaut vanuit het internationale ruimtestation ISS nummer 2000 aankondigen. Vliegend ver, heel ver boven Chili sprak hij: “Het is mij een grote eer en genoegen om met zo’n 8000 kilometer per uur de Top 2000 te openen”, waarna ‘Torn’ van Natalie Imbruglia te horen was. Dat nummer was overigens niet Kuipers’ persoonlijke favoriet; dat was - toepasselijk genoeg - ‘Space oddity’ van David Bowie.
De Magie van 25 x Top 2000 is elke vrijdag om 21:45 uur te zien op NPO3. Deze aflevering volgt op 17 november 2023.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten