TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Top 2000 groeide in het tweede decennium van deze eeuw uit tot ‘De lijst der lijsten’. De koning noemde hem in zijn kersttoespraak en luisteraars stonden in de rij voor Beeld & Geluid in Hilversum om de uitzendingen live te kunnen bijwonen in het Top 2000-café.
André Kuipers was verantwoordelijk voor een van de leukste stunts. In 2011 mocht de Nederlandse astronaut vanuit het internationale ruimtestation ISS nummer 2000 aankondigen. Vliegend ver, heel ver boven Chili sprak hij: “Het is mij een grote eer en genoegen om met zo’n 8000 kilometer per uur de Top 2000 te openen”, waarna ‘Torn’ van Natalie Imbruglia te horen was. Dat nummer was overigens niet Kuipers’ persoonlijke favoriet; dat was - toepasselijk genoeg - ‘Space oddity’ van David Bowie.
De Magie van 25 x Top 2000 is elke vrijdag om 21:45 uur te zien op NPO3. Deze aflevering volgt op 17 november 2023.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight