TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Linda Evangelista, Naomi Campbell, Cindy Crawford en Kate Moss: in de jaren 90 groeiden fotomodellen uit tot wereldberoemde supersterren. Deze vrouwen werden rolmodellen voor een generatie meisjes die droomden van een carrière op de catwalk en in de studio. De realiteit van de modellenwereld is echter niet zo rooskleurig als ze lijkt.
De vierdelige documentaireserie De Modellenmythe laat zien hoe beginnende modellen belanden in een bikkelharde wereld vol beloftes en zonder garanties. Ze voelen een enorme druk om af te vallen en worden verrast door bedenkelijke eisen, zoals het moeten verschijnen op feestjes van rijke oude mannen of het uit de kleren moeten voor een fotoshoot. Een vakbond is er niet en als er wat misgaat is er niemand die het aankaart.
De eerste aflevering van de vierdelige docuserie De Modellenmythe zie je op donderdag 29 augustus vanaf 21:10 uur bij BNNVARA op NPO 3.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland