TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Linda Evangelista, Naomi Campbell, Cindy Crawford en Kate Moss: in de jaren 90 groeiden fotomodellen uit tot wereldberoemde supersterren. Deze vrouwen werden rolmodellen voor een generatie meisjes die droomden van een carrière op de catwalk en in de studio. De realiteit van de modellenwereld is echter niet zo rooskleurig als ze lijkt.
De vierdelige documentaireserie De Modellenmythe laat zien hoe beginnende modellen belanden in een bikkelharde wereld vol beloftes en zonder garanties. Ze voelen een enorme druk om af te vallen en worden verrast door bedenkelijke eisen, zoals het moeten verschijnen op feestjes van rijke oude mannen of het uit de kleren moeten voor een fotoshoot. Een vakbond is er niet en als er wat misgaat is er niemand die het aankaart.
De eerste aflevering van de vierdelige docuserie De Modellenmythe zie je op donderdag 29 augustus vanaf 21:10 uur bij BNNVARA op NPO 3.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'