TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Linda Evangelista, Naomi Campbell, Cindy Crawford en Kate Moss: in de jaren 90 groeiden fotomodellen uit tot wereldberoemde supersterren. Deze vrouwen werden rolmodellen voor een generatie meisjes die droomden van een carrière op de catwalk en in de studio. De realiteit van de modellenwereld is echter niet zo rooskleurig als ze lijkt.
De vierdelige documentaireserie De Modellenmythe laat zien hoe beginnende modellen belanden in een bikkelharde wereld vol beloftes en zonder garanties. Ze voelen een enorme druk om af te vallen en worden verrast door bedenkelijke eisen, zoals het moeten verschijnen op feestjes van rijke oude mannen of het uit de kleren moeten voor een fotoshoot. Een vakbond is er niet en als er wat misgaat is er niemand die het aankaart.
De eerste aflevering van de vierdelige docuserie De Modellenmythe zie je op donderdag 29 augustus vanaf 21:10 uur bij BNNVARA op NPO 3.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven