TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Linda Evangelista, Naomi Campbell, Cindy Crawford en Kate Moss: in de jaren 90 groeiden fotomodellen uit tot wereldberoemde supersterren. Deze vrouwen werden rolmodellen voor een generatie meisjes die droomden van een carrière op de catwalk en in de studio. De realiteit van de modellenwereld is echter niet zo rooskleurig als ze lijkt.
De vierdelige documentaireserie De Modellenmythe laat zien hoe beginnende modellen belanden in een bikkelharde wereld vol beloftes en zonder garanties. Ze voelen een enorme druk om af te vallen en worden verrast door bedenkelijke eisen, zoals het moeten verschijnen op feestjes van rijke oude mannen of het uit de kleren moeten voor een fotoshoot. Een vakbond is er niet en als er wat misgaat is er niemand die het aankaart.
De eerste aflevering van de vierdelige docuserie De Modellenmythe zie je op donderdag 29 augustus vanaf 21:10 uur bij BNNVARA op NPO 3.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen