TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Linda Evangelista, Naomi Campbell, Cindy Crawford en Kate Moss: in de jaren 90 groeiden fotomodellen uit tot wereldberoemde supersterren. Deze vrouwen werden rolmodellen voor een generatie meisjes die droomden van een carrière op de catwalk en in de studio. De realiteit van de modellenwereld is echter niet zo rooskleurig als ze lijkt.
De vierdelige documentaireserie De Modellenmythe laat zien hoe beginnende modellen belanden in een bikkelharde wereld vol beloftes en zonder garanties. Ze voelen een enorme druk om af te vallen en worden verrast door bedenkelijke eisen, zoals het moeten verschijnen op feestjes van rijke oude mannen of het uit de kleren moeten voor een fotoshoot. Een vakbond is er niet en als er wat misgaat is er niemand die het aankaart.
De eerste aflevering van de vierdelige docuserie De Modellenmythe zie je op donderdag 29 augustus vanaf 21:10 uur bij BNNVARA op NPO 3.
Partnerbijdrage
Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’
20:06Kijkers lovend over Antoinette Hertsenberg als vervanger van zieke Eva Jinek
17:50Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart