TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Nacht van de Popmuziek beleeft vanavond zijn achttiende editie. Net als in de voorgaande jaren gidst Leo Blokhuis de kijker door de geschiedenis van de popmuziek. Dit doet hij aan de hand van unieke liveregistraties uit de collectie van Fenno Werkman.
De verzameling van deze beeldresearcher telt zo’n anderhalf miljoen films en 300.000 videobanden. En van stoppen wil hij voorlopig niets weten: “De loods hier is al lang niet meer groot genoeg. Gelukkig heb ik in Londen een nog veel grotere opslagruimte, want het gaat maar door”, zei Werkman in De Limburger.
Blokhuis ontvangt verder onder meer radio-dj’s Vera Siemons, Andrew Makkinga en Justin Verkijk. Samen met de kijker selecteren zij hun favoriete muziekfragmenten uit de popgeschiedenis.
The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders