TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De Nacht van de Popmuziek beleeft vanavond zijn achttiende editie. Net als in de voorgaande jaren gidst Leo Blokhuis de kijker door de geschiedenis van de popmuziek. Dit doet hij aan de hand van unieke liveregistraties uit de collectie van Fenno Werkman.
De verzameling van deze beeldresearcher telt zo’n anderhalf miljoen films en 300.000 videobanden. En van stoppen wil hij voorlopig niets weten: “De loods hier is al lang niet meer groot genoeg. Gelukkig heb ik in Londen een nog veel grotere opslagruimte, want het gaat maar door”, zei Werkman in De Limburger.
Blokhuis ontvangt verder onder meer radio-dj’s Vera Siemons, Andrew Makkinga en Justin Verkijk. Samen met de kijker selecteren zij hun favoriete muziekfragmenten uit de popgeschiedenis.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd