TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Nacht van de Popmuziek beleeft vanavond zijn achttiende editie. Net als in de voorgaande jaren gidst Leo Blokhuis de kijker door de geschiedenis van de popmuziek. Dit doet hij aan de hand van unieke liveregistraties uit de collectie van Fenno Werkman.
De verzameling van deze beeldresearcher telt zo’n anderhalf miljoen films en 300.000 videobanden. En van stoppen wil hij voorlopig niets weten: “De loods hier is al lang niet meer groot genoeg. Gelukkig heb ik in Londen een nog veel grotere opslagruimte, want het gaat maar door”, zei Werkman in De Limburger.
Blokhuis ontvangt verder onder meer radio-dj’s Vera Siemons, Andrew Makkinga en Justin Verkijk. Samen met de kijker selecteren zij hun favoriete muziekfragmenten uit de popgeschiedenis.
De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code
06:00De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken