TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Liet Özcan Akyol zich in het eerste seizoen van De Neven van Eus door zijn familie door Turkije gidsen, vijf jaar later ziet hij het geboorteland van zijn ouders door de ogen van andere bewoners. De ziel van Turkije blootleggen, is opnieuw zijn doel in deze tweede reeks.
De schrijver is gefascineerd door de Turkse toewijding aan de ramadan en ontdekt de gastronomie van Gaziantep, goed voor een plaats op Unesco's Werelderfgoedlijst.
Maar Akyol begint zijn reis in 'Klein Aleppo'. Tenminste, zo noemt zijn moeder de havenstad Mersin waar zijn ouders vroeger een zomerhuis hadden. Ze wil er niet meer wonen door de toestroom van Syrische vluchtelingen en ze is niet de enige. De gastvrijheid van tien jaar geleden is vervangen door achterdocht en vreemdelingenhaat.
Het Perfecte Plaatje in november van start met deze deelnemers
10:00Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel
09:28Vier Linkerhanden: met deze BN'ers gaat Wilfred Genee klussen
08:46Estavana Polman reageert sportief op Vandaag Inside-exit: 'Ik houd van die mannen'
08:03De TV van gisteren: vriendin Miljoenenjacht-finalist krijgt wind van voren