TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Liet Özcan Akyol zich in het eerste seizoen van De Neven van Eus door zijn familie door Turkije gidsen, vijf jaar later ziet hij het geboorteland van zijn ouders door de ogen van andere bewoners. De ziel van Turkije blootleggen, is opnieuw zijn doel in deze tweede reeks.
De schrijver is gefascineerd door de Turkse toewijding aan de ramadan en ontdekt de gastronomie van Gaziantep, goed voor een plaats op Unesco's Werelderfgoedlijst.
Maar Akyol begint zijn reis in 'Klein Aleppo'. Tenminste, zo noemt zijn moeder de havenstad Mersin waar zijn ouders vroeger een zomerhuis hadden. Ze wil er niet meer wonen door de toestroom van Syrische vluchtelingen en ze is niet de enige. De gastvrijheid van tien jaar geleden is vervangen door achterdocht en vreemdelingenhaat.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland
13:56Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte