TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Liet Özcan Akyol zich in het eerste seizoen van De Neven van Eus door zijn familie door Turkije gidsen, vijf jaar later ziet hij het geboorteland van zijn ouders door de ogen van andere bewoners. De ziel van Turkije blootleggen, is opnieuw zijn doel in deze tweede reeks.
De schrijver is gefascineerd door de Turkse toewijding aan de ramadan en ontdekt de gastronomie van Gaziantep, goed voor een plaats op Unesco's Werelderfgoedlijst.
Maar Akyol begint zijn reis in 'Klein Aleppo'. Tenminste, zo noemt zijn moeder de havenstad Mersin waar zijn ouders vroeger een zomerhuis hadden. Ze wil er niet meer wonen door de toestroom van Syrische vluchtelingen en ze is niet de enige. De gastvrijheid van tien jaar geleden is vervangen door achterdocht en vreemdelingenhaat.
Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer
08:50De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop