TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Liet Özcan Akyol zich in het eerste seizoen van De Neven van Eus door zijn familie door Turkije gidsen, vijf jaar later ziet hij het geboorteland van zijn ouders door de ogen van andere bewoners. De ziel van Turkije blootleggen, is opnieuw zijn doel in deze tweede reeks.
De schrijver is gefascineerd door de Turkse toewijding aan de ramadan en ontdekt de gastronomie van Gaziantep, goed voor een plaats op Unesco's Werelderfgoedlijst.
Maar Akyol begint zijn reis in 'Klein Aleppo'. Tenminste, zo noemt zijn moeder de havenstad Mersin waar zijn ouders vroeger een zomerhuis hadden. Ze wil er niet meer wonen door de toestroom van Syrische vluchtelingen en ze is niet de enige. De gastvrijheid van tien jaar geleden is vervangen door achterdocht en vreemdelingenhaat.
De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, Vera, Mile 22
20:11Talpa trekt stekker uit NET5-programma Buzz
18:50Komt er een tweede seizoen van Waar De F*ck Is Stuk?
15:10Nieuw datingprogramma op komst bij SBS6: Datinghulp