TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Liet Özcan Akyol zich in het eerste seizoen van De Neven van Eus door zijn familie door Turkije gidsen, vijf jaar later ziet hij het geboorteland van zijn ouders door de ogen van andere bewoners. De ziel van Turkije blootleggen, is opnieuw zijn doel in deze tweede reeks.
De schrijver is gefascineerd door de Turkse toewijding aan de ramadan en ontdekt de gastronomie van Gaziantep, goed voor een plaats op Unesco's Werelderfgoedlijst.
Maar Akyol begint zijn reis in 'Klein Aleppo'. Tenminste, zo noemt zijn moeder de havenstad Mersin waar zijn ouders vroeger een zomerhuis hadden. Ze wil er niet meer wonen door de toestroom van Syrische vluchtelingen en ze is niet de enige. De gastvrijheid van tien jaar geleden is vervangen door achterdocht en vreemdelingenhaat.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Strijders te zien
15:18Valentijne haalt hard uit naar haar broer Casper in De Bondgenoten: 'Je zet me voor schut'
14:34Zien we Joep Sertons nog terug als acteur? Dit zegt hij zelf
13:52Frans Bauer over nieuwe seizoen De Bauers: 'Rollercoaster van emoties'
13:40Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?