TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niet alle schilderijen van Johannes Vermeer vonden hun weg naar het museum. Van de naar schatting nog geen vijftig schilderijen die hij maakte zijn er zes verdwenen. Ter vergelijking: van Rembrandt zijn ongeveer driehonderd schilderijen bekend.
In deze aflevering van De Nieuwe Vermeer maken de kunstenaars een nieuwe versie van het verdwenen schilderij Venus, Jupiter, Mercurius. Dit werk - een van de weinige mythologische doeken van Vermeer - staat beschreven in een veilingcatalogus, maar hoe het eruitzag is onbekend.
Meesterschilders Arjan en Adriaan proberen het werk zó te schilderen dat het lijkt of de meester zelf aan de schildersezel heeft gestaan. Dionne Stax gaat langs bij creatievelingen die hun eigen interpretatie maakten van het schilderij.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden