TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niet alle schilderijen van Johannes Vermeer vonden hun weg naar het museum. Van de naar schatting nog geen vijftig schilderijen die hij maakte zijn er zes verdwenen. Ter vergelijking: van Rembrandt zijn ongeveer driehonderd schilderijen bekend.
In deze aflevering van De Nieuwe Vermeer maken de kunstenaars een nieuwe versie van het verdwenen schilderij Venus, Jupiter, Mercurius. Dit werk - een van de weinige mythologische doeken van Vermeer - staat beschreven in een veilingcatalogus, maar hoe het eruitzag is onbekend.
Meesterschilders Arjan en Adriaan proberen het werk zó te schilderen dat het lijkt of de meester zelf aan de schildersezel heeft gestaan. Dionne Stax gaat langs bij creatievelingen die hun eigen interpretatie maakten van het schilderij.
Deze BN’ers maken hun opwachting in het nieuwe seizoen van Code van Coppens
08:45De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers pakken Mireille terug op haar eigen woorden
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2023, Bed & breakfast België, Le Mans '66
20:50Kijkers niet te spreken over aflevering van De Bondgenoten: ‘Oersaai’
14:45Jan Slagter heeft geen zin om het Eurovisie Songfestival uit te zenden. Wat nu?