TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Openlijker praten over menstrueren en meer leren over de hormooncyclus. In De Ongestelde Vragenshow beantwoordt presentatrice Dzifa Kusenuh vragen over menstrueren samen met onder anderen Lize Korpershoek, Frank van der Lende en gynaecoloog Ingrid Pinas.
Radio-dj Van der Lende hoopt door zijn deelname aan het programma bij te dragen aan een opener gesprek tussen mannen en vrouwen over menstruatie en alles wat erbij komt kijken. “Want dat die cyclus er is weten wij mannen wel. Maar we hebben geen idee wat er precies gebeurt en hoe het je beïnvloedt.”
Pinas valt op dat bij het woord hormonen mensen al in paniek raken, vertelt ze aan OneWorld. “Dat is gewoon raar, want het zijn stoffen die je lichaam iedere dag aanmaakt. Het is geen vies woord.”
Video: Victor Reinier is bezig met nieuwe plannen voor een comeback
08:58Dit programma vervangt Marble Mania op SBS6
08:00Carlo Boszhard doet een bekentenis: 'Ik durf dat eindelijk te zeggen'
07:31De TV van gisteren: MAX Vakantieman grote winnaar van de dag
07:00GTST Spoilers - maandag 23 t/m donderdag 26 juni 2025