TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als hockeyer haalde Hélène Hendriks de Olympische Spelen niet. Als talkshowpresentator mag ze zich wel verdiepen in het toernooi, want dat komt uitgebreid aan bod in deel twee van dit Oranjezomer-seizoen.
Het recept is inmiddels bekend: met vaste gasten bespreekt ze de laatste ontwikkelingen uit nieuws, entertainment en sport, ditmaal vanuit het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam.
Medio augustus stopt het programma om plaats te maken voor Vandaag Inside. Dan stort Hélène zich op het voetbal voor Ziggo Sport. “Mijn hart heeft altijd bij sport gelegen en ik vind het heel leuk dat ik nu die combinatie kan maken”, vertelt ze in een podcast. Wilfred Genee opvolgen bij Vandaag Inside is daarom geen optie. “Ik zou het heel erg vinden als ik geen sport meer zou doen.”
De Oranjezomer is iedere doordeweekse dag om 21:35 uur te zien op SBS6. Terugkijken kan via KIJK.nl.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland