TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Als er iemand niet van de televisie te slaan is – in figuurlijke zin dan – is het Johan Derksen wel. In het afgelopen seizoen van Vandaag Inside Oranje zat hij zelfs vlak na een operatie zo scherp als een mes aan tafel om alle voorbijkomende fragmenten van het nodige commentaar te voorzien.
Toch gaf hij recent wel aan compleet gebroken te zijn, en dan met name door het feit dat de uitzendingen pas rond 23:00 uur begonnen. "Normaal gesproken ben ik om twaalf uur thuis en nu ben ik om twaalf uur of later klaar hier. En dan moet je dat tering eind nog naar Grolloo," aldus de tv-criticus tegenover RTL Boulevard.
Lees ook: Vandaag Inside Oranje hakt erin bij Johan Derksen en Wilfred Genee: 'Ik ben gebroken'
Gelukkig heeft hij nu alle tijd om uit te rusten. Nu het EK Voetbal er namelijk op zit, mag een hopelijk frisse en fruitige Hélène Hendriks het stokje weer van de heren overnemen met De Oranjezomer. Vanuit het Nieuwe Luxor Theater zal zij de kijkers dagelijks bijpraten over onder meer de Olympische Spelen.
Benieuwd? De Oranjezomer is vanaf maandag 15 juli weer iedere werkdag vanaf 21:35 uur te zien op SBS6.
De TV van gisteren: Even Tot Hier en Wie is De Mol? domineren primetime
06:47Vanavond op TV: Voor wie steek jij een kaarsje op?, vtwonen weer verliefd op je huis, Edward Scissorhands
20:22Eindelijk is het bekend: Deze oud-bekenden doen mee aan Wie is de Mol?
17:00Komende maand in GTST: Nieuwkomers, matpartijen en een roemruchte romance
10:00Rik van de Westelaken blikt vooruit op jubileumseizoen Wie Is de Mol?: 'Vol echo’s uit het verleden'