TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan laat zich niet snel uit het veld slaan. Zo schoof De Snor vrijdagavond gewoon nog in VI Oranje aan na zijn liesbreukoperatie diezelfde dag. In de uitzending liet hij weten dat het 'prima' ging en hij scherp 'als een mes' was, maar voor de camera van RTL Boulevard laat hij weten toch aardig gesloopt te zijn.
Vanwege de EK-wedstrijden wordt Vandaag Inside Oranje op z'n vroegst pas rond 23.00 uur in plaats van hun gebruikelijke 21.30 uur uitgezonden. "Normaal gesproken ben ik om twaalf uur thuis en nu ben ik om twaalf uur of later klaar hier. En dan moet je dat tering end nog naar Grolloo."
Ook Wilfred voelt zich niet meer zo fris en fruitig. "Ik moet wel zeggen dat mijn bioritme best wel een beetje ontregeld is", zegt hij over de late werktijden, al onderstreept hij dat in de bouw werken of stratenmaker zijn toch echt zwaarder moet zijn. "Als ik mijn zoontje rond een uur of half tien, kwart over negen naar bed breng en ik ga even bij hem zitten of liggen, dan voel ik dat ik ook weleens wegzak. Dan moet je jezelf wakker schudden, dat is best wel eens pittig."
Vandaag Inside Oranje is tijdens het EK elke dag na de laatst gespeelde wedstrijd te zien op SBS6.
Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje