TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu de mannen van Vandaag Inside aan een welverdiende vakantie zijn begonnen is het aan Hélène Hendriks het gat in de programmering op te vullen. De presentatrice start vanavond met de vroege reeks van De Oranjezomer, waarin ze de actualiteit en sport van de dag bespreekt. Dit doet ze met wisselende gasten.
Hendriks had in de zomer van 2023 veel succes met het programma, ze haalde het zelfs tot de laatste drie programma's van de Gouden Televizier-Ring. Tegenover Shownieuws liet ze weten dat het succes te danken was aan de gasten en dat grote gebeurtenissen zoals de val van het kabinet ook meehielpen. Met het EK voetbal in aantocht zal ze daar veel aandacht aan besteden. Deze reeks loopt tot 13 juni, de dag daarna keert Vandaag Inside terug.
De Oranjezomer is vanaf maandag 20 mei van maandag t/m vrijdag om 21:35 uur te zien op SBS6.
Terugkijken: Roxeanne Hazes zingt Lichtjes Branden in The Passion
09:04Vuurwerk achter de schermen bij The Voice van Vlaanderen: bonje tussen Joost Klein en Koen Wauters
08:22De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start
22:03Zo loopt De Verraders 2026 af