TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Erik Van Looy heeft wat merkwaardige gewoontes die hij toepast op zijn werk. Zo heeft hij gedurende zijn loopbaan in België ontdekt dat hij beter presenteert als hij honger heeft.
“Ik denk dat ik in Spartaanse omstandigheden het beste werk lever. Ik eet heel weinig op een opnamedag. Ik merk dat ik dan scherper ben. Pas om 10 uur 's avonds eet ik dan. Of nou ja, het is meer naar binnen schrokken. Het is niet gezond, maar ik presenteer beter als er geen enkele beweging in mijn lichaam gaande is.”
De Belg had ook een opmerkelijke voorbereiding op De Pappenheimers. Hij vroeg de productie om voor hem een zo saai mogelijk hotel op een zo saai mogelijke plek te zoeken, zodat hij zich zonder afleiding kon voorbereiden. Dat werd Aalsmeer.
De Pappenheimers zie je elke zaterdag om 21:40 uur bij RTL 4.
Bassie & Adriaan-acteur Hans Beijer op 78-jarige leeftijd overleden
12:15Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond