TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Erik Van Looy heeft wat merkwaardige gewoontes die hij toepast op zijn werk. Zo heeft hij gedurende zijn loopbaan in België ontdekt dat hij beter presenteert als hij honger heeft.
“Ik denk dat ik in Spartaanse omstandigheden het beste werk lever. Ik eet heel weinig op een opnamedag. Ik merk dat ik dan scherper ben. Pas om 10 uur 's avonds eet ik dan. Of nou ja, het is meer naar binnen schrokken. Het is niet gezond, maar ik presenteer beter als er geen enkele beweging in mijn lichaam gaande is.”
De Belg had ook een opmerkelijke voorbereiding op De Pappenheimers. Hij vroeg de productie om voor hem een zo saai mogelijk hotel op een zo saai mogelijke plek te zoeken, zodat hij zich zonder afleiding kon voorbereiden. Dat werd Aalsmeer.
De Pappenheimers zie je elke zaterdag om 21:40 uur bij RTL 4.
Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar
14:45Nieuw seizoen van The Tribute: Battle of the Bands in de maak
12:19Update over de risicovolle operatie van Alex uit Over Mijn Lijk: 'Het ziet er niet heel best uit'
12:13Johan Derksen verklaart afwezigheid van Jack van Gelder bij De Oranjewinter
11:24Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside