TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Erik Van Looy heeft wat merkwaardige gewoontes die hij toepast op zijn werk. Zo heeft hij gedurende zijn loopbaan in België ontdekt dat hij beter presenteert als hij honger heeft.
“Ik denk dat ik in Spartaanse omstandigheden het beste werk lever. Ik eet heel weinig op een opnamedag. Ik merk dat ik dan scherper ben. Pas om 10 uur 's avonds eet ik dan. Of nou ja, het is meer naar binnen schrokken. Het is niet gezond, maar ik presenteer beter als er geen enkele beweging in mijn lichaam gaande is.”
De Belg had ook een opmerkelijke voorbereiding op De Pappenheimers. Hij vroeg de productie om voor hem een zo saai mogelijk hotel op een zo saai mogelijke plek te zoeken, zodat hij zich zonder afleiding kon voorbereiden. Dat werd Aalsmeer.
De Pappenheimers zie je elke zaterdag om 21:40 uur bij RTL 4.
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer