TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Erik Van Looy heeft wat merkwaardige gewoontes die hij toepast op zijn werk. Zo heeft hij gedurende zijn loopbaan in België ontdekt dat hij beter presenteert als hij honger heeft.
“Ik denk dat ik in Spartaanse omstandigheden het beste werk lever. Ik eet heel weinig op een opnamedag. Ik merk dat ik dan scherper ben. Pas om 10 uur 's avonds eet ik dan. Of nou ja, het is meer naar binnen schrokken. Het is niet gezond, maar ik presenteer beter als er geen enkele beweging in mijn lichaam gaande is.”
De Belg had ook een opmerkelijke voorbereiding op De Pappenheimers. Hij vroeg de productie om voor hem een zo saai mogelijk hotel op een zo saai mogelijke plek te zoeken, zodat hij zich zonder afleiding kon voorbereiden. Dat werd Aalsmeer.
De Pappenheimers zie je elke zaterdag om 21:40 uur bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen