TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Erik Van Looy heeft wat merkwaardige gewoontes die hij toepast op zijn werk. Zo heeft hij gedurende zijn loopbaan in België ontdekt dat hij beter presenteert als hij honger heeft.
“Ik denk dat ik in Spartaanse omstandigheden het beste werk lever. Ik eet heel weinig op een opnamedag. Ik merk dat ik dan scherper ben. Pas om 10 uur 's avonds eet ik dan. Of nou ja, het is meer naar binnen schrokken. Het is niet gezond, maar ik presenteer beter als er geen enkele beweging in mijn lichaam gaande is.”
De Belg had ook een opmerkelijke voorbereiding op De Pappenheimers. Hij vroeg de productie om voor hem een zo saai mogelijk hotel op een zo saai mogelijke plek te zoeken, zodat hij zich zonder afleiding kon voorbereiden. Dat werd Aalsmeer.
De Pappenheimers zie je elke zaterdag om 21:40 uur bij RTL 4.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij