TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
'Authentiek', 'hartverwarmend' en 'verfrissend'. Britse media zijn lovend over The Piano, de grote broer van de Nederlandse RTL 4-show.
Het origineel beleefde vorig jaar zijn vuurdoop en riep na vijf afleveringen Lucy (13) uit tot winnares. Een blind meisje met autisme, dat sindsdien de harten van miljoenen kijkers heeft veroverd. Na haar winst speelde ze voor ruim tweeduizend man in het Royal Festival Hall in Londen, de prijs van de talentenjacht, en twee maanden later trad ze zelfs op voor koning Charles en koningin Camilla.
Lucy staat nog steeds in de schijnwerpers, nu er een documentaire over haar in de maak is. The Piano heeft intussen twee nieuwe seizoenen bevestigd en een prestigieuze juryprijs op zak: een voor het beste originele programma.
In Nederland is De Piano iedere woensdag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers