TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De stationspiano: de een pingelt er een paar noten op voor voorbijgangers, de ander reist stad en land af om ze allemaal te bespelen en weer een ander doet er niets vermoedend auditie op in De Piano.
In 2014 plaatste de NS het eerste exemplaar op Amsterdam Centraal om de sfeer onder reizigers te bevorderen. De inspiratie daarvoor kwam uit Londen en Lille, waar de stationspiano al langer een publiekstrekker was. Inmiddels heeft Nederland er ruim twintig, waarvan sommige al jaren geleden succesverhalen opleverden.
Zo ging in 2017 een filmpje van de pianospelende en zingende Hans het internet over. Na lovende reacties besloot hij zijn baan als leraar op te zeggen en te leven van de muziek. Dat is gelukt: hij speelt op feesten en staat zo nu en dan in het theater.
Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden
13:46Videoland gaat het concert van Yves Berendse live uitzenden
13:21Kijkers raken niet uitgepraat over Josylvio in De Verraders
12:48Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers