TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Daan Boom, Stijn van Vliet en Tobias Camman hebben de mannen van Mooi Wark gestrikt voor een samenwerking. Het doel is om een hit te scoren en de Drentse band weet wel hoe dat moet.
In 2008 hadden zij namelijk succes met het nummer In de Blote Kont. De leden van de band, Bert Koops en Henk Oosting, deden hun inspiratie voor Mooi Wark op bij het zien van het Normaal van Bennie Jolink. Het grootste verschil tussen de boerenrockers is dat de teksten van Mooi Wark in het Drents zijn.
De mannen van De Platenzaak kunnen hoe dan ook veel leren van Koops en Oosting, want hun band staat na al die jaren nog steeds op allerlei festivals. Zo zijn ze dit jaar weer geboekt op de prestigieuze Zwarte Cross, iets wat Daan, Stijn en Tobias ook wel zien zitten.
Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'
11:37Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’